Протиракова дієта від доктора Бена Кіма

 

Людям, які хочуть зміцнити своє здоров'я після циклу хіміотерапії слід дотримуватися наступних принципів:



• Заведіть за правило таку систему надання вам допомоги близькими та родичами, при якій у вас буде гарантований щоденний доступ до свіжовичавлених овочевих соків;


• Всі соки за обсягом повинні включати щонайменше 50 відсотків зелені, найкращий варіант - такі темно-зелені листові рослини, як римський салат, кучерява, листова капуста і мангольд;

• До тих пір, поки ви не відчуєте гостру потребу в продуктах тваринного походження, дотримуйтеся тільки свіжих овочів, їх соків і фруктів;

• Їжте ті плоди, які за своєю природою найбільш багаті антиоксидантами;

• Приймайте якісний риб'ячий жир з розрахунку однієї чайної ложки на 18-22 кг маси тіла кожен день;

• Їжте тільки тоді, коли голодні, і ретельно пережовуйте їжу;

 



Ваш звичайний день в такому разі мав би виглядати приблизно так:



Сніданок

Чорниця, манго, яблука, авокадо, черешки селери і римський салат.



Другий сніданок

Стакан свіжовичавленого овочевого соку - 8 листів римського салату, жменя петрушки, два стебла селери, дві морквини.



Обід

Великий овочевий салат з римського салату, помідорів, селери, солодкого перцю, моркви, авокадо і сирих волоських горіхів.

Приправа за бажанням: сік з половинки апельсина.



Полудень

Стакан свіжовичавленого овочевого соку - 4 великих листа мангольда, 4 листи римського салату, шматочок свіжого буряка, три стебла селери.



Вечеря

Велика тарілка парених овочів - китайської капусти, броколі, стручкової квасолі, батату. Додатково один цілий авокадо.



Пізня вечеря

Будь стиглий плід під рукою або жменю сирих волоських горіхів з ізюмом.



Виявилося, що така дієта задовольняє більшість реципієнтів хіміотерапії, принаймні, протягом місяця, а іноді і до року.



Коли з'являється непереборне бажання скуштувати тваринних продуктів, рекомендуємо помірний прийом в їжу сільських яєць, такої дикої риби, як лосось і анчоуси, а також м'яса будь-яких тварин, що вирощуються на натуральних кормах і в умовах вільного вигулу. Молочні продукти, отримані з екологічно і гігієнічно чистих джерел, в невеликих кількостях також прекрасно підходять людям, у яких є переносимість до молока. При вживанні продуктів тваринного походження, бажано, щоб у кожному прийомі їжі їх частка не перевищувала 30 відсотків, велика частина завжди повинна залишатися за овочами.



Крім правил харчування, в боротьбі проти раку є ще кілька критично важливих рекомендацій щодо самого способу вашого життя:



• Будьте на свіжому повітрі, як можна довше;

• Уникаючи сонячних опіків, постарайтеся підставляти свою шкіру променям сонця хоча б на 15 хвилин на день;

• Направляйте енергію своїх емоцій на те, що змушує відчувати себе коханим, люблячим і умиротвореним;

• Давайте собі стільки фізичного відпочинку, скільки можливо - якщо ви роками не шкодували свій організм, річна перерва в роботі і виконанні інших основних обов'язків може виявитися саме тим, що вам потрібно, щоб відновити своє здоров'я.



Що найважливіше, антираковий режим повинен включати постійні нагадування самому собі про те, чому ви хочете знову бути здоровими. Міркуйте про причини, що спонукають вас бути в найкращій формі. Не шкодуйте часу, щоб знайти граничну ясність у тому, що стосується ваших мотивів. Потім запишіть свої доводи на папір і переглядайте їх кожен день.



Пам'ятайте: ніхто на цьому світі не в змозі точно передбачити, що вас чекає. Ваше життя - не статистика. Ваші думки і щоденний вибір - ось найбільш значущі чинники вашого здоров'я сьогодні і в майбутньому.




Джерело: http://mixednews.ru


06.12.2011 2839 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2003
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1877
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1876
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5566 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2168 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1528

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

769

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

832

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1038

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1019
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1791
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3698
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10284
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26169
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10206 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7734
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

916
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

250
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

278
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

401
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1301
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

901