«Справа про корупційне правопорушення є політичним замовленням», - депутат облради Марія Рудик

 

 

Звинувачення депутата облради Марії Рудик у скоєнні корупційного правопорушення є політичним замовленням і «брудною грою» опонентів.



Інтернет-видання «Версії», яке, як відомо, є наближеним до нардепа Юрія Солов’я («БПП»), опублікувало матеріал із звинуваченнями у  скоєнні корупційного правопорушення депутатом Івано-Франківської обласної ради від фракції «ВОЛЯ», партії «РУХ НОВИХ СИЛ» Марією Рудик.

 

В ньому «Версії» посилаються на так звану «інсайдерську» інформацію. Проте депутат облради такі закиди відкидає.



Маніпулюючи інформацією, журналістка даного сайту Тетяна Дюг зателефонувала Марії Рудик і повідомила неправдиві дані, сказавши, що на сайті прокуратури є відомості про судову справу, в якій ніби згадується ім’я Марія. А з неофіційних джерел їм стало відомо, що це саме Марія Рудик. 



«Журналістка хотіла скандалу і розголосу… Тому мені дзвонила, брехала і намагалась витягнути інформацію, яка була вигідна їхньому сайту…», - говорить депутат облради.



Марія Рудик додає, що нещодавно в УБЕЗі працівники ознайомили її з листом, на підставі якого її викликали. У ньому містився перелік депутатів облради з аналогічними адміністративними порушеннями. 



«Мені точно відомо, що нікого, крім мене, не переслідують. Протягом трьох тижнів на мене здійснюється тиск з боку працівників відділу УБЕЗу. Дзвінки розпочались після того як я перебувала в пункті пропуску «Краковець», очікуючи приїзду Михайла Саакашвілі. Потім працівники УБЕЗу приїжджали до мене додому зранку і ввечері. Налякали неповнолітню дитину і чоловіка, який перебуває у важкому стані після реанімації. Вони навіть їздили до мого рідного села, де я уже не прописана і не проживаю більше шести років, турбували мою маму, яка у вересні пережила мікроінфаркт. Ходили в селищну і районну раду, вивідували інформацію про мене, хоча я не вчинила жодного кримінального порушення. А коли  до Дзвиняцької ОТГ Богородчанського району пройшло 5 кандидатів в депутати від «РУХУ НОВИХ СИЛ» репресії збільшились», - розповідає депутат.



Марія Рудик не заперечує, що у січні 2017 року вона дійсно придбала вживаний автомобіль Mitsubishi Outlander  2009 року випуску. Адже перед цим, у грудні 2016 потрапила в страшну ДТП, в якій і розбила своє попереднє авто. 



Після аварії Марія Рудик отримала тяжкі травми хребта, лікувалась в обласній лікарні і на денному стаціонарі. Депутат розповідає, що для того, щоб повідомити про купівлю машини, слід пройти ряд складних процедур. Потрібно відкрити свій електронний кабінет, для цього необхідні ключі, які слід взяти у банку. Тоді Марія Рудик не змогла це зробити через стан свого здоров’я.

 

«Місяць тому я прийшла у відділ УБЕЗу і надала їхнім працівникам пояснення і підтверджувальну інформацію чому і через які обставини не внесла зміни у майновий стан. Надала всі документи, які підтверджують моє перебування в лікарні після ДТП з травмами хребта і забоями тканин головного мозку. На лікарняному перебувала до кінця лютого. Лікарі тоді заборонили користуватись електронними засобами, а термін подання змін про майновий стан 10 днів від дня реєстрації придбаного майна. Автомобіль був зареєстрований 26 січня», - розповідає депутат. 



Після лікарняного Марія Рудик перебувала біля свого чоловіка, який хворіє. 



«З березня по серпень він був у реанімації в Івано-Франківську і в Києві. Довший час ми перебували в Клініці Амосова. Тому тоді я не мала можливості подати в НАЗК інформацію про зміни в майновому стані. Саму ж декларацію за 2016 рік я подала у кінці квітня 2017, а автомобіль був придбаний у січні 2017», - пояснює депутат облради.



Марія Рудик каже, що не приховує інформації про купівлю автомобіля і подасть дані про нього в декларації за 2017 рік. 



«Політичні переслідування і звинувачення щодо мене і моєї сім’ї мають припинитись. Цей скандал є звичайними політичними спекуляціями», -  говорить депутат.


11.11.2017 698 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

792
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2345
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2039
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2059
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6248 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2349 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

224

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1043

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1027

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1296
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

143
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

511
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1974
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26401
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

460
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10378 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7915
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

465
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

316
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

468
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

542
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1481