Прикарпатська преса про любов на годину, лікарню на відстані, про що мовчать кістки та війну за мандат

 

 

Огляд прикарпатської преси за період з 3 по 9 листопада.

 

Галицький кореспондент

Ямниця: війна за мандати Наприкінці жовтня в Україні відбулися перші місцеві вибори у 201-ій новоствореній ОТГ, вісім з яких – на Івано-Франківщині. Найбільшу зацікавленість у нашій області викликали вибори голови та ради Ямницької ОТГ, найбагатшій в області. До неї, крім власне с. Ямниці, ввійшли села Павлівка, Сілець і Тязів.

Любов на годину «Роман без фінансів – нонсенс. Чоловіки не цінують безкоштовний товар», - ще минулого століття переконувала Саллі Стенфорд, засновниця і власниця багатьох борделів, «матуся» повій та мер міста у Каліфорнії. Так часто вважають і досі. Люди звикли до того, що мало не все можна купити, нехай і за велику ціну. Серед пропонованого товару часом опиняються і жінки. Ціна на жіноче тіло – не така й висока.

Леви напоготові: як боєць АТО воює з системою Після повернення з фронту його війна продовжується на Прикарпатті. В зоні АТО гинули люди, а тут гинуть моральні цінності…

 

Репортер

Мусульмани обирають Франківськ Консервативний і християнський Івано-Франківськ поповнюється молоддю різного кольору шкіри та віросповідання. Вони не лише здобувають тут освіту, а й пізнають нову культуру, знаходять друзів, створюють сім’ї. Франківські студенти-мусульмани розповіли як їх зустріло Прикарпаття.

Про що мовчать кістки Потрощені, простріляні черепи та зламані ребра – чоловіків, жінок, дітей. Електрики прокладали кабель і натрапили на скелетовані останки 134 людей. Хто вони, хто їх убив, взялися досліджувати фахівці франківського комунального підприємства «Пам'ять».

Кришталевий хлопчик 14-річний Володька Базюк з Калуша має рідкісну хворобу – його кістки ламкі, як кришталь. Дитина кілька років сидить в інвалідному візку. Досі ще й з загіпсованими ногами. Лише нещодавно гіпсові обладунки зняли і хлопцю вперше за багато років купили взуття.

 

Західний кур’єр

Зірвали стоп-кран Антимонопольний комітет України заблокував передачу місту Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу, який міська влада придбала на аукціоні, що проводив Фонд держмайна.

Лікарня на відстані В Івано-Франківську готуються до запуску телеметрії. Поки пацієнт ще буде в дорозі до лікувального закладу, медперсонал буде вже готовий надавати йому допомогу без додаткового обстеження. Це аж ніяк не фантастика, переконує головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк. Вже зовсім скоро на базі цього медзакладу працюватиме телеметрія, завдяки якій хворі з інфарктом міокарда зможуть вчасно отримати кваліфіковану допомогу.

На межі конфлікту Керівництво МФК «Прикарпаття» обурене поведінкою франківських ультрас на матчі 19 туру другої ліги проти «Агробізнесу». Фани, у свою чергу, відповіли на звинувачення керівників франківської команди та висловили своє бачення ситуації.

 

Вікна

Австро-Угорщина реквізувала з храмів Калущини 355 дзвонів Навесні 1915 року центральний та крайові уряди Австро-Угорської імперії звернулися до кліру християнських, євангелійських церков та синагог із проханнями пожертвувати на потреби оборони малоцінні, поломані «непотрібні» дзвони. Парафіяльні священики Калуського циркуля заповнили таблиці про дзвони та надіслали їх властям.

Щасливий будинок Цього року у Калуші вперше коштом міського бюджету повністю утеплюють стіни багатоквартирного, цегляного житлового будинку – за адресою Б.Хмельницького,60. І це при тому, що у інших багатоповерхівках мешканці за власні кошти клаптиками утеплюють свої квартири, панельні будинки від влади удостоїлися лише герметизації міжпанельних швів, а для утеплення будівель шкіл і дитячих садочків влада готова брати євро-кредити та залучати інвесторів за ЕСКО-механізмом.

Небезпечний супермаркет Ризики від відвідування продуктових крамниць пов’язані не лише з вірогідністю придбання неякісних продуктів з простроченим терміном придатності (у такому разі можна апелювати до адміністрації і вимагати повернення коштів чи скаржитися до державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту прав споживачів) чи ризиком стати ошуканим через маніпуляції з цінниками тощо. Відвідування великих крамниць самообслуговування може загрожувати споживачу на фізичному рівні.

Калушанин через суд довів незаконність «декомунізації» вулиці Черняховського Декомунізація в Україні відбулася швидко і рішуче. За короткий період у державі було перейменовано близько тисячі населених пунктів і понад 50 тисяч вулиць. У Калуші вулиць перейменували всього три. Але і на цьому спіткнулися. Міська рада правомірність свого рішення змушена доводити у суді. І, схоже, битву програє.


Кількість переглядів - 1799
09.11.2017 12:53
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ