У Сіднеї відкриють перше українське консульство

 

 

Міністерство закордонних справ України призначило Ярослава Думу почесним консулом України в австралійському Сіднеї.

 

Про це повідомляє посольство України в Австралії, передає Укрінформ.

 

"Це важлива ініціатива, спрямована на розбудову української дипломатичної присутності в Австралії. Відкриття почесного консульства України в Сіднеї є давно назрілою необхідністю, яка реально відображає взаємну зацікавленість сторін у розширенні співробітництва між двома країнами, а також відкриває нові можливості для більш ефективного використання потенціалу української громади Сіднея", – йдеться у повідомленні.

 

63-річний Ярослав Дума – колишній очільник української громади Сіднея, активний її член, приватний підприємець, член Сіднейського ротарі-клубу, спеціаліст у галузі права та фінансових питань.

 

Офіційна церемонія відкриття почесного консульства відбудеться у середині грудня. У планах консульства – робота з громадянами, урядовими та бізнесовими делегаціями двох країн, просування економічного та культурно-гуманітарного співробітництва між країнами.

 

Одним з основних завдань почесного консула на наступний 2018 рік є підготовка та сприяння участі української команди воїнів-ветеранів в Іграх нескорених, що пройдуть у Сіднеї.

 

Зазначимо, досі Україна не мала свого почесного представництва у найбільш густонаселеному мегаполісі Австралії, діяло лише почесне консульство у Мельбурні.


Кількість переглядів - 2885
08.11.2017 11:34
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло