Містобудівна рада дала добро на ДПТ під багатоповерхівку на Макогона (оновлено+документи)

 

В Івано-Франківську триває засідання містобудівної ради. Архітектори міста розглядають ДПТ уточнення положень діючого генплану міста Івано-Франківська для багатоквартирної житлової забудови та будівництва дитячого садка в межах вулиць Крайківського-Макогона-Промислова.

 

Доповів про ДПТ Іван Шпак. За його словами передбачається садок на 150 місць, площею 1,2 га.

 

Наголошує, що при цьому дотримано санітарні норми відносно Харчосмакової фабрики.

 

Загальна площа ділянки забудови 4,5 га. Перші два поверхи передбачені як нежитлові приміщення під торгові центри.

 

Будинок на 19 секцій, 580 квартир, загалом на 44 тис. м2 житла, 15 тис. м2 торгові приміщення і 13 тис. м2 паркінг.

 

"Інфраструктура буде потужна, щоб витримати розвиток і потужність міста. На підземний паркінг є геологічне дослідження і дозволено розташувати паркінг на глибину двох поверхів вниз",- наголосив Шпак.

 

Поверховість будинку каскадна від 6 до 11.

 

Мешканка мікрорайону Роксолана Малофій поцікавилась чи є буферна зона від асфальтозаводу, який діє.

 

Втім архітектори кажуть, що заводу там немає, але жінка наголошує, що кожен день бачить, що люди ходять туди на роботу.

 

Крім того, архітектори висловили невдоволення тим, що непродуманий проїзд між головними паралельними вулицями.

 

"Через те, що зміщені дороги буде такий проблемний проїзд, як Сахарова-Чорновола-Гординського. Також хочу сказати щодо поверховості. Дуримо ми себе каскадами, бо прийде забудовник і збудує по одній лінії", - зазначив Володимир Ідак.

 

Після обговорень та внесених коректувань щодо міжквартальних проїздів містобудівна рада дала добро на ДПТ.

 

Оприлюднений детальний план території передбачає будівництво 19-ти житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення, різної поверховості. Зокрема, висота найвищих будівель сягатиме 11-ти поверхів, менші матимуть 6-7 поверхів. Загальна кількість квартир – 680. Новий житловий комплекс розрахований вмістити 1870 мешканців. 

 

Також у проекті закладено будівництво двоповерхового дитячого садочка площею 1165,5 м кв, адміністративно-виробничого корпусу, торгового комплексу та двох підземних паркінгів (загальна площа – 13 750 м кв).

 

ДПТ для багатоквартирної житлової забудови та будівництва дитячого садочка в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислової.

 


 

Сьогодні департамент містобудування та архітектури оприлюднив результати громадських слухань. Як йдеться у заяві, за визначений період до відомства надійшло лиш одне звернення із зауваженнями та пропозиціями. Ті у свою чергу були направлені на опрацювання розробнику проекту ДПТ, комунальному підприємству «Архітектурно-планувальне бюро-ІФ».

 

Загалом, на рахунок детального плану території для багатоквартирної житлової забудови та будівництва дитячого садочка в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислової надійшло 8 пропозицій.

 

Зокрема, вони стосувалися будівництва дитячого садка, вилучення з переліку споруд проекту ДПТ одного об’єкта, зниження поверховості будинків, спорудження школи, розміщення аптечного пункту, розміщення зелених зон та велосипедних доріжок, зауваження щодо санітарно-захисних зон.

 

Пропозиції були опрацьовані розробником містобудівної документації, підприємством «Архітектурно-планувальне бюро-ІФ», а їх результати оприлюднили на сайті департаменту архітектури.

 

 


Кількість переглядів - 989
13.10.2017 16:17
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги