Містобудівна рада дала добро на зміну генплану села Вовчинці

 

 

В Івано-Франківську в приміщенні Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини відбувається засідання містобудівної ради.

 

Про це інформує кореспондент Фіртки.

 

Головний архітектор міста Дмитро Нижник розпочав засідання після утворення кворуму містобудівноі комісії.

 

На порядку денному три питання.

 

Спершу заслухали зміни до чинного Генплану села Вовчинці Івано-Франкііської міської ради. Сільський голова Михайло Назар окреслив основні напрямки зміни генплану. Зокрема, зміни стосуються промзон, житлової забудови.

 

Зміни до генплану розробляло "Діпромісто". Війт села каже, що варто повернутись до опорного плану. Обіцяє не забудовувати зелену зону та зробити транспортне сполучення, планує збудувати 3-4 км дороги.

 

"Пропоную повернутись до опорного плану на якийсь період і дати людям реалізувати своє право. А потім прийде хтось мудріший і запропонує краше", - каже М.Назар.

 

Крім того, Михайло Назар зазначив, що в районі старого і існуючого кладовища намальована непотрібна магістраль на попередньому генплані.

 

"Раніше ми не звернули уваги, але вона не потрібна, адже в тій частині ніколи не було дороги, лише стежка", - зауважив Назар.

 

Відтак зазначив, хочуть забрати магістраль і продовжити кладовище.

 

Після обговорень містобудівна рада дала добро на зміну до генплану села.

 

 

Довідка Фіртки:

Село Вовчинець розташоване на північний схід від м. Івано-Франківська у межиріччі двох річок - Бистриці Надвірнянської та Бистриці Солотвинської. Віддаль від центру міста до села - всього 4 км.

За архівними даними с. Вовчинець засновано у 1378р, але не виключено, що воно було засновано раніше, коли Галичина опинилася під владою угорсько-польського короля Людовика.

Територія села складає 973 га (11,6 % до загальної площі території міської ради); кількість населення - 3125 чол. (1,2 % до чисельності населення міської ради). Незначне збільшення чисельності порівняно з попередніми роками відбулося виключно за рахунок міграційного приросту.

У селі налічується 854 господарських дворів.

На території села діють 45 підприємців та підприємств, серед яких найбільші такі, як ТзОВ “Інтерком ЛТД”, ТзОВ “ЛММ Сервіс, НВ ПП «Нафтогазобладнання», СП ТзОВ «Кутська лісова компанія» та АТ «Обласне племпідприємство».

 

 

Читайте також:

Архітектура отримала понад сотню пропозицій щодо коригування генплану Івано-Франківська

Без-межний Івано-Франківськ або Як прожити без Генплану

Дмитро Нижник: Новий генплан Івано-Франківська буде генпланом розвитку

Дмитро Нижник про ДПТ промислової зони на Макогона, будівельників, генплан та місто майбутнього

Ганьба. Івано-Франківська міська рада стане сьомою серед тих, які відповідатимуть за приховування Генплану у Євросуді

Тарас Виноградник про непрозорі правила для інвесторів в Івано-Франківську, про ідеологію комфорту, майданчики для вигулу собак та інше


Кількість переглядів - 1049
13.10.2017 15:43
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги