В Івано-Франківську озвучать книжки для незрячих

 

 

«Видавництво Анетти Антоненко» презентує Івано-Франківський регіональний етап Всеукраїнської акції «Озвучимо книжки для незрячих» і запрошує приєднатися до акції телекомпанії, радіостанції, творчї колективи, а також українців, що погодилися стати «голосом» улюбленої книжки.


Видавництво Анетты Антоненко» безкоштовно передає авторські права організаціям і фізичним особам, що допомагають озвучити книжки для людей із вадами зору. Разом ми створюємо аудіоверсії творів найвідоміших сучасних вітчизняних і зарубіжних авторів та віддаємо озвученні видання у подарунок 68 спецбібліотекам для сліпих, що діють в Україні.

 

Видавництво не має фінансового інтересу щодо реалізації проекту. Ідея акції виникла під час передачі роману відомого французького письменника Дідьє ван Ковеларта «Жуль» (про собаку-поводиря і його незрячу хазяйку) до Центральної бібліотеки для сліпих – фонд майже не поповнюється через відсутність фінансування.

 

До акції вже приєдналися телекомпанії і радіостанції, творчі колективи й містяни з Київа, Сєвєродонецька, Вінниці, Луцька, Чернігова, Хмельницького, Тернополя, Черкас. Завдяки підтримці партнерів-волонтерів озвучено 6 книжок відомих авторів. Ще 9 продовжують озвучувати.

 

Загалом це 15 книжок «Видавництва Анетти Антоненко».

 

Протягом 2017 року до участі у акції планується залучити усі 24 регіони України. Вже заплановані прес-конференції у містах: Рівне, Івано-Франківськ (погодилися озвучити 3 книжки), Запоріжжя.

 

Серед письменників, що мають зазвучати у аудіокнижках: Любко Дереш, Остап Дроздов, Євгения Кононенко, Исабель Альєнде, Эрік-Эммануель Шмітт, Кларисе Ліспектор, Ясміна Реза та інші. На сайті видавництва https://anetta-publishers.com/ можна обрати будь-яку книжку і ми одразу надішлемо її для озвучування.

 

Читання – це одна з небагатьох радощів життя, яку ми з вами можемо зробити доступнішою для незрячих українців.


Кількість переглядів - 448
13.10.2017 12:35
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги