Прикарпатським медикам виплатять зарплату за серпень і аванс за вересень

 

 

Про розподіл коштів медичної субвенції говорили під час засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

 

За словами очільниці департаменту фінансів ІФ ОДА Ірини Мацькевич, до області надійшла субвенція в суммі 19 мільйонів 280 тисяч гривень, інформує кореспондент Фіртки.

 

За її словами, оскільки в області є незабезпеченість по інсуліну - 2 мільйони коштів з субвенції направлять на його придбання, ще 17 мільйонів - на виплату зарплат працівникам медичних галузей.

 

"Це заборгованість за серпень та аванс на вересень місяць по районах, де нема призначень", - зазначила Мацькевич.

 

"В нас потреба по виплаті зарплат 180 мільйонів. Поки що нам надійшло 19 мільйонів 280 тисяч гривень. Очікуємо ще найближчим часом на 25 мільйонів і направимо їх на виплату зарплат", - зазначив голова комісії Микола Палійчук.

 

Кошти направлять у райони, де найбільше не вистачає призначень.

 

Депутат Василь Попович запропонував також направити кошти тим районам, які самостійно намагаються виплатити зарплати.

 

"Я не розумію - ви тримали цей розподіл під спідницею, чи як. Мене нервує голосувати за проект, якого я не бачив, хоч розумію, що це зарплати людей. Аби більше такого не було", - обурився Петро Книшук.

 

 

Читайте також:

Медична комісія облради підтримала звернення до керівництва держави щодо законодавчого врегулювання трансплантології в Україні


Кількість переглядів - 723
13.10.2017 10:39
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги