СТЕК хоче підвищити тарифи на теплопостачання

 

 

"Станіславська теплоенергетична компанія" хоче підвищити тарифи на теплопостачання. І це не зважаючи на те, що наразі компанія не має лімітв газу на опалювальний сезон.

 

Як йдеться на сайті підприємства, необхідність встановлення нових тарифів на теплову енергію для ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» зумовлена зменшенням приєднаного теплового навантаження споживачів, у зв’язку з тим, що два мікрорайони на вул. Хоткевича та Надвірнянській будуть відключені від котельні на вул. Індустріальній, 34 та підключені до мереж та джерела теплопостачання котельні на вул. Симоненка, 3, яка належить ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

 

"Як наслідок, зменшується корисний відпуск теплової енергії споживачам, збільшуються втрати теплової енергії в теплових мережах, а також із збільшенням мінімального прожиткового мінімуму, збільшилися витрати на природній газ, відповідно зросли витрати в структурі собівартості тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії", - наголошують в компанії.Діючий одноставковий тариф на теплову енергію потреб для населення (який діє з 01.07.2016р.) становить 1126,40 грн/Гкал без ПДВ, поданий тариф на теплову енергію становить – 1256,80 грн/Гкал без ПДВ, що на 11,58% більше від діючого тарифу.Двоставкові тарифи на теплову енергію для потреб населення становлять: умовно-змінна частина двоставкового тарифу - 983,86 грн/Гкал без ПДВ; умовно-постійна частина двоставкового тарифу - 22208,66 грн/Гкал/год. без ПДВ. Подані двоставкові тарифи на теплову енергію для потреб населення: умовно-змінна частина двоставкового тарифу - 1000,56 грн/Гкал без ПДВ (на 1,7% більше від діючого тарифу); умовно-постійна частина двоставкового тарифу - 42007,00 грн/Гкал/год. без ПДВ, що на 89,15 % більше від діючого тарифу, за рахунок збільшення цін на матеріали, запчастини, інструменти, паливо мастильні матеріали, заробітної плати, інших операційних витрат, зменшенням приєднаного теплового навантаження споживачів.

 

Читайте також: Влада Франківська просить "Нафтогаз" і Міністерство владнати питання з лімітами на газ для СТЕКу

 

Діючий одноставковий тариф на теплову енергію для потреб бюджетних установ (який діє з 13.01.2017р.) становить 1 221,02 грн/Гкал. без ПДВ, поданий тариф на теплову енергію для потреб бюджетних установ становить – 1742,80 грн/Гкал. без ПДВ, що на 42,73% більше від діючого тарифу за рахунок зростання ціни на природний газ.Двоставкові тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ становлять: умовно-змінна частина двоставкового тарифу - 988,48 грн/Гкал. без ПДВ; умовно-постійна частина двоставкового тарифу - 36231,36 грн/Гкал/год. без ПДВ. Подані двоставкові тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ: умовно-змінна частина двоставкового тарифу - 1486,57 грн/Гкал. без ПДВ, на 50,39% більше від діючого тарифу за рахунок зростання ціни на природний газ; умовно-постійна частина двоставкового тарифу - 42007,00 грн/Гкал/год. без ПДВ, що на 15,94 % більше від діючого тарифу, за рахунок збільшення цін на матеріали, запчастини, інструменти, паливо мастильні матеріали, заробітної плати, інших операційних витрат, зменшенням приєднаного теплового навантаження споживачів.

 

Читайте також: В Івано-Франківську зростуть тарифи на теплопостачанняДіючий одноставковий тариф на теплову енергію для потреб інших споживачів (крім населення), (який діє з 24.02.2017р.) становить 1 562,35 грн/Гкал. без ПДВ, поданий тариф на теплову енергію для потреб інших споживачів становить – 1 742,19 грн/Гкал. без ПДВ, що на 11,51% більше від діючого тарифу.Двоставкові тарифи на теплову енергію для потреб інших споживачів (крім населення) становлять: умовно-змінна частина двоставкового тарифу - 1329,81 грн/Гкал. без ПДВ; умовно-постійна частина двоставкового тарифу - 36231,36 грн/Гкал/год. без ПДВ. Подані двоставкові тарифи на теплову енергію для потреб інших споживачів: умовно-змінна частина двоставкового тарифу - 1485,96 грн/Гкал. без ПДВ (на 11,74% більше від діючого тарифу); умовно-постійна частина двоставкового тарифу - 42007,00 грн/Гкал/год. без ПДВ, що на 15,94 % більше від діючого тарифу, за рахунок збільшення цін на матеріали, запчастини, інструменти, паливо мастильні матеріали, заробітної плати, інших операційних витрат, зменшенням приєднаного теплового навантаження споживачів.Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження і пропозиції, встановлюється в розмірі до 15 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.


В зв’язку із зміною тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії інформуємо про намір здійснити встановлення (зміну) тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню.Двоставкові тарифи на послуги з централізованого опалення (діють з 01.07.2016р.) становлять: умовно-змінна частина двоставкового тарифу для абонентів з приладами обліку – 1190,18 грн/Гкал з ПДВ; умовно-змінна частина двоставкового тарифу для абонентів без приладів обліку – 31,06 грн/кв.м. з ПДВ; умовно-постійна частина двоставкового тарифу (плата за приєднане теплове навантаження) – 28041,73 грн/Гкал/год з ПДВ. Подані двоставкові тарифи на послуги з централізованого опалення: умовно-змінна частина двоставкового тарифу для абонентів з приладами обліку – 1218,69 грн/Гкал з ПДВ (на 2,4% більше від діючого тарифу); умовно-змінна частина двоставкового тарифу для абонентів без приладів обліку – 32,21 грн/кв.м. з ПДВ (на 3,7% більше від діючого тарифу); умовно-постійна частина двоставкового тарифу (плата за приєднане теплове навантаження) – 56 998,33 грн/Гкал/год з ПДВ (на 103,26 % більше від діючого, за рахунок зростання планової собівартості теплової енергії, що врахована в тарифах на теплову енергію для потреб населення).Діючий одноставковий тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води, яка надається населенню (діє з 01.07.2016р.) становить: одноставковий тариф для абонентів з рушнико-сушильниками – 82,19 грн/куб.м. з ПДВ; одноставковий тариф для абонентів без рушнико-сушильників – 75,07 грн/куб.м. з ПДВ. Поданий тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води: одноставковий тариф для абонентів з рушнико-сушильниками – 109,54 грн/куб.м. з ПДВ (на 33,28% більше від діючого тарифу); одноставковий тариф для абонентів без рушнико-сушильників – 96,47 грн/куб.м. з ПДВ (на 28,51 % більше від діючого, за рахунок зростання планової собівартості теплової енергії, що врахована в тарифах на теплову енергію для потреб населення).Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження і пропозиції, встановлюється в розмірі до 15 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню.

 

 

Читайте також:

СТЕК готовий подати тепло, але просить допомоги у стосунках з «Нафтогазом»

СТЕК в боргах: Гончарук пообіцяв поговорити з Порошенком

Холодна зима: абоненти «СТЕКу» можуть залишитися без теплопостачання

СТЕК запевняє, що готова до початку оплювального сезону

В Івано-Франківську "Теплокомуненерго" забрало від "СТЕК" 33 будинки двох мікрорайонів вулиць Хоткевича та Надвірнянської

Найбільший в Івано-Франківську будинок "Китайська стіна" відключається від СТЕКу


Кількість переглядів - 2794
13.10.2017 10:26
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги