Будівельна компанія «Спілка забудівників» взяла участь у «Майстерні професій» (фото)

 

 

Працівники будівельної компанії «Спілка забудівників» взяли участь у імпровізованій «Майстерні професій», організованій Івано-Франківським міським центром зайнятості на площі Ринок для учнів місцевих шкіл.

 

Юні мешканці Івано-Франківська змогли спробувати себе у якості медика, рятувальника, поліцейського, будівельника, пекаря, перукаря. За кожну виконану роботу діти отримували гроші - «гривники», які вони могли на місці обміняти на солодощі.

 

Також у імпровізованому паспорті діти отримали відмітку щодо здобуття навичок у певній професії.

 

До слова, серед хлопців популярністю користувалися професії поліцейського, рятувальника та будівельника. Серед дівчат – пекаря та перукаря.

 

«Професія будівельника сьогодні, можливо, не така популярна серед молоді, але вона беззаперечно потрібна. Адже якісно зведене, за усіма сучасними технологіями, житло чи інший інфрастурктурний об’єкт є надбанням не тільки сучасних поколінь, але й наших нащадків. Тому ми раді, що сьогодні на такому заході, нехай і у формі гри, можемо продемонструвати цим молодим хлопцям та дівчатам особливості професії та заохотити їх до набуття нових навик та вмінь», - зауважує представник компанії "Спілка забудівників".

 


Кількість переглядів - 605
12.10.2017 23:24
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги