У Коломиї мешканці двох ОСББ бунтують проти добудови кафе (фото)

 

 

Сьогодні, 12 жовтня, на засіданні Коломийської міської ради до депутатів звернулися жителі будинків на вулиці Чорновола 12 та 16.

 

Мешканці намагаються вирішити ситуацію з незаконною забудовою у дворі між двома будинками. На межі двох будинків знаходиться кафе “Галерея”. Частина прибудови цього кафе зведена впритул до під’їзду,  а тепер прибудову хочуть розширити ще на 62 м.кв. Жителі переконують – вони не зможуть навіть зайти до будинку, пише ГК.

 

Як зазначили у міській раді, цю територію ОСББ приватизувати не можуть, бо вона є власністю міста. В той же час міський голова Ігор Слюзар заспокоює членів ОСББ – без їхньої згоди нічого добудувати не зможуть. Питання виносилося на розгляд вже втретє, але рішення знову не прийняли. Жителі переконують – будуть звертатися до юристів, аби отримати право на свою землю:

 

“Ми і так страждаємо через це кафе – постійно працює вентиляція і забивається каналізація. А тепер вони хочуть ще розширити добудову, хоча вона і так впритул до входу в під’їзд. Ми просто хочемо приватизувати територію своїх будинків, щоб зробити там двір, але навіть як члени ОСББ зробити цього не можемо”,-пояснює жителька будинку Оксана Попадюк.

 


Кількість переглядів - 718
12.10.2017 22:28
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги