У Франківську проведуть благодійний ярмарок «Майбутнє доброї справи в твоїх руках»

 

 

У суботу, 14 жовтня о 11:00 біля Кафедрального собору Святого Воскресіння (майдан Шептицького, 6) відбудеться благодійний ярмарок «Майбутнє доброї справи в ТВОЇХ руках».

 

На виставці-ярмарку будуть представлені вироби молоді з інвалідністю Центру дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з вадами розумового розвитку, що діє на базі БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ».

 

Благодійний ярмарок має на меті привернути увагу громади до потреб та проблем людей з інвалідністю та закликати небайдужих підтримати діяльність Центру дозвілля та соціальної адаптації.

 

Молодь з інвалідністю працює у професійних майстернях Карітасу та виготовляє вироби декоративно-прикладного мистецтва – іграшки з природних матеріалів, подарункові скриньки у техніці декупаж, ключниці, декоративні кухонні дошки, топіарії, набивні картини з ниток, декоративні віночки.

 

Олена Тімарцева вишиває картини з бісеру та в’яже пінетки для немовлят. Творча праця заспокоює її та відволікає від поганих думок. Дівчина переїхала з Донецька та звикає до нового міста.

 

Наталя Годованець – мати двох хлопців з інвалідністю. Жінка радіє, що її сини мають можливість розвивати свої таланти та здібності. Адже фандрейзингова акція «Майбутнє доброї справи в ТВОЇХ руках» покликана не лише привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю, але й донести до громади, що вони такі, як і ми усі – активні, талановиті та мають бажання реалізувати себе у творчості.

 

Благодійний ярмарок пройде в один день у десяти парафіях Української Греко-Католицької церкви Івано-Франківська. Зібрані кошти підуть на харчування та дозвілля молоді з інвалідністю Центру дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з вадами розумового розвитку БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ».


Кількість переглядів - 476
13.10.2017 06:17
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги