У Франківську суд скасував положення «Про порядок розміщення вивісок»

 

 

11 жовтня Івано-Франківський окружний адміністративний суд скасував рішення Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради №908 «Про Порядок розміщення вивісок в м. Івано-Франківську».

 

Нагадаємо, що вищезгаданим рішенням Івано-Франківська міська рада зобов’язувала суб’єктів господарювання отримувати дозвільні документи на розміщення вивісок, які не передбачені законодавством України.

 

Юристи переконані, вказаний Порядок суперечить Законам України, які регламентують порядок розміщення вивісок, а також те, що при його прийнятті виконавчий комітет вийшов за межі наданих законом повноважень.

 

Відтак Прокуратура Івано-Франківської області за заявою Юридичної компанії «Легіс Віртус» звернулася до Івано-Франківського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом про визнання протиправним та скасування вказаного рішення виконавчого органу міської ради.

 

"За таких обставин, попереджено втручання органів місцевого самоврядування в підприємницьку діяльність суб’єктів господарювання щодо необхідності отримання дозвільних документів, які не передбачені Законами", - коментують юристи.

 

Нагадаємо, 17 липня Івано-Франківський окружний адміністративний суд постановив ухвалу про відкриття провадження у даній справі.


Кількість переглядів - 1032
12.10.2017 13:20
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги