Книга-переможець обласного конкурсу удостоєна премії імені В’ячеслава Чорновола

 

 

10 жовтня в Держкомтелерадіо відбулося засідання комітету з премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

 

Серед 11 публіцистичних творів, поданих на здобуття премії, перемогу здобула робота-диптих (книга разом із компакт-диском) заслуженого журналіста зі Львова Зіновія Суходуба «Ліна Костенко: «Любов’ю-пам’яттю причастя» (Діалоги з Поетесою), що вийшла у львівському видавництві «Апріорі», пише Фіртка з посиланням на прес-службу ОДА.

 

Автор пропонує читачеві та слухачеві свій погляд на винятковість особистості класика української літератури – Ліни Костенко, діалоги з якою, зокрема, про постать В’ячеслава Чорновола, дають можливість читачам сповна відчути дух епохи боротьби за незалежність України.

 

Диплом лауреату премії 2017 року вручатиметься у грудні, напередодні дня народження В’ячеслава Чорновола.

 

Принагідно зазначимо, що на виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання, за результатами конкурсу та рішення експертної ради з питань книговидання управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації придбано 200 примірників цієї книги. Їх безкоштовно передали в бібліотечні установи області.


Кількість переглядів - 540
12.10.2017 13:05
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги