Прикарпатців закликають долучатись до Всеукраїнської акції під ВРУ 17 жовтня (відео)

 

 

Зруйнувати корупцію в країні та прийняти закон про Антикорупційний Суд, зламати олігархічну систему та ухвалити новий закон про вибори за відкритими списками, припинити безкарність і вседозволеність влади та обмежити депутатську недоторканність.


З такими вимогами у вівторок, 17 жовтня «Рух нових сил», інші політсили, народні депутати, громадські організації, активісти, в тому числі з Прикарпаття вийдуть на Всеукраїнську акцію під Верховною Радою.Як відзначають у партії «Рух нових сил», на четверту річницю Революції Гідності в країні фактично згорнуті реформи, Парламент захопили олігархи, а Президент продовжує узурпувати владу і штовхати державу до чергової диктатури. Аби припинити це, активісти закликають вийти на Всеукраїнську акцію з вимогами прийняти відповідні закони. «Ми стомилися від обману, не віримо більше обіцянкам і не хочемо чекати ще 2 чи 5 років, щоб в результаті отримати розчарування і втрачені надії. Ми робимо останню спробу в мирний та цивілізований спосіб змусити владу виконати вимоги громадян України та почати будувати сильну успішну країну», - каже координатор Івано-Франківської обласної організації «Руху нових сил» Тетяна Пришляк.На акції дані вимоги підтримають і активісти з Прикарпаття, учасники АТО, представники громадських організацій та політичних сил.

 

«17 жовтня я буду під Верховною Радою, бо хочу нарешті бачити реальні дії політиків та депутатів, а не лише голослівні обіцянки», - каже демобілізований боєць 79-ї бригади, секретар обласної Асоціації учасників АТО Андрій Фармуга.

 

«Всі українці мають об’єднатися і зламати діючу корупційну модель управління в нашій країні», - запевняє іванофранківець Ростислав Атременко.

 

«Ми чи не щодня бачимо, як проводяться обшуки в корупціонерів різних рівнів, бачили цирк, пов’язаний з Насіровим, але влада не робить справжніх дій, аби змусити їх нести відповідальність. Нам потрібен Антикорупційний суд, щоб нарешті ці негідники сиділи в тюрмах», - каже учасник АТО з Калуша Іван Качмар.Активісти закликають всіх небайдужих людей долучатись до акції, яка розпочнеться  17 жовтня о 9.30 під стінами Верховної Ради.

 


Кількість переглядів - 813
12.10.2017 09:42
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги