В Івано-Франківську пройшла Міжнародна науково-практична конференція з корпоративного права (фото)

 

 

7-8 жовтня 2017 року відбулася щорічна XV Міжнародна науково-практична конференція «Корпоративне право України та європейських країн: питання теорії та практики».

 

Організаторами заходу виступили Лабораторія проблем корпоративного права Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва Національної академії правових наук України спільно із Навчально-науковим Юридичним інститутом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, інформує прес-служба ПНУ.

 

У конференції брали участь понад 70 учасників: серед яких понад 25 докторів наук, з них 4 академіки та 7 члени-кореспонденти Національної академії правових наук України, а також кандидати юридичних наук, викладачі, судді, юристи-практики, аспіранти. Окрім науковців закладів-організаторів конференції, у заході приймали участь представники від усіх провідних вищих навчальних закладів України, а саме Київського національного університету імені Т.Шевченка, Києво-Могилянської Академії, Львівського національного університету імені І.Франка, Харківського національного юридичного університету імені Я. Мудрого, Харківського університету внутрішніх справ, національного університету «Одеська юридична академія», Тернопільського національного економічного університету, Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича та інших. Серед іноземних представників — науковці та практики з Польщі, Чехії та Словаччини.

 

У рамках заходу відбулася презентація колективної монографії науково-педагогічних працівників Навчально-наукового Юридичного інституту «Корпоративне право України: проблеми теорії та практики», в якій висвітлені теоретико-правові аспекти становлення і розвитку корпоративного права і корпоративних відносин в Україні, висвітлено наукові погляди на проблематику здійснення корпоративних прав та розпорядження ними, корпоративної власності, правонаступництва в корпоративних правовідносинах та охорони і захисту корпоративних прав учасників юридичних осіб корпоративного типу тощо.

 

Під час роботи конференції на обговорення виносилися зокрема, такі питання: теорія корпоративного права України та ЄС; порівняльний аналіз правового регулювання здійснення та захисту корпоративних прав в Україні та ЄС; досвід країн ЄС в світлі вдосконалення положень корпоративного законодавства України, окремі питання приведення корпоративного законодавства України у відповідність до acquis communautaire, зокрема питання щодо: організаційно-правових форм корпорацій; порядку формування та діяльності органів товариства; реорганізації товариства у формі злиття (приєднання), поділу (перетворення); поглинання товариства (придбання значного пакета акцій); документів, що посвідчують корпоративні права; корпоративних актів та корпоративних правочинів; відповідальності корпорацій, зняття «корпоративної вуалі».   

 

Конференція тривала 2 дні. За результатами її роботи видано збірник тез учасників, а пропозиції учасників щодо вдосконалення норм чинного законодавства розглядатимуться та враховуватимуться при підготовці законопроектів, що виносяться Науково-дослідним інститутом приватного права та підприємництва на розгляд до Верховної ради України.

 


09.10.2017 836 0
Коментарі (0)

03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

652
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

733
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1396
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2354 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1200
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

3126

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

951

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

1087

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1520

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2120
02.04.2025

У сучасному світі ми часто їмо поспіхом, на ходу або перед екраном телефону, не звертаючи уваги на сам процес. Але їжа — це не просто набір калорій. Це досвід, задоволення та спосіб отримати гармонію.  

418
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26453 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

818
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

3074
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1319
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

994
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1252
02.04.2025

Оксана Білозір — не просто співачка. Вона є одним з символів української пісенної культури та берегинею української пісні, а її творчість — невід'ємною сторінкою в історії української музики.

3410
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

479
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4353
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1124
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1693