Дмитро Міхалець розповів про звільнення працівників та донабір в патрульну поліцію (відео, оновлено)

 

 

 

Сьогодні, в Івано-Франківську проходить чергова зустріч "Кава з Міхальцем".

 

Керівник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець розпочав розмову з теми про донабір в патрульну поліцію та звільнення працівників.

 

"Щодо Тані Кравців прикро, що таких працівників потрібно звільняти за недоопрацювання, помилку. Також є звільнення за ДТП в стані алкогольного сп'яніння, комусь не підходив графік роботи, зарплата, деякі перевелись у Львів та на Закарпаття, дехто в Національну поліцію", - зазначив Міхалець.

 

Також Д.Міхалець уточнив, щодо ДТП, де п'яні патрульні стали винуватцями аварії: водія звільнили з поліції, інші, хто був в авто продовжують працювати і відновлюють довіру мешканців.

 

"Ейфорія закінчилась. Ті, хто будуть іти зараз в патрульну поліцію розуміють більше, ніж раніше, коли це все запускалось. Вони розуміють, що потрібно не лише пофотографуватися , а, що це дуже важка робота. Тим більше постійно піддається критиці. Я буду звертати увагу саме на таких людей, які реально розумітимуть роботу і стануть допомогою для уже працюючих патрульних",- сказав один з представників поліцейської комісії Андріан Волгін.

 

Відтак додав, що для патрульних потрібно розглянути можливість надання більших повноважень у випадках, коли водії себе неадекватно поводять.

 


Кількість переглядів - 936
06.10.2017 13:35
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги