Чергова "кава з Міхальцем": основні тези зустрічі очільника патрульної поліції з франківцями

 

 

У громадському ресторані "Urban Space 100" очільник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець п'є каву та спілкується з жителями міста.

 

Пересічні франківці, активісти та журналісти мають можливість поставити запитання начальнику патрульної поліції міста та висловити власну думку щодо тем, які стосуються роботи відомства.

 

На зустріч прийшло кілька десятків мешканців міста, громадських активістів та представників ЗМІ.

 

Про звільнення патрульних

"Щодо Тані Кравців прикро, що таких працівників потрібно звільняти за недоопрацювання, помилку. Також є звільнення за ДТП в стані алкогольного сп'яніння, комусь не підходив графік роботи, зарплата, деякі перевелись у Львів та на Закарпаття, дехто в Національну поліцію".

 

Про нову посаду

"Заступник начальника обласного управління поліції? Віконського замінити буде важко. Чутки - це добре, значить я добре працюю. Я їх не підтверджую і не спростовую. Але всьому свій час і я думаю, що ця кандидатура буде достойною. Василь Віконський дуже добре працював і це велика втрата для області".

 

Про регулювальників

"На сьогодні у нас 20 патрульних пройшли навчання з регулювання дорожнього руху. Одна година такої роботи рівноцінна половині дня звичайної роботи, це важко. На Галицькій у час пік без заторів не обійдеться навіть, якщо поставити регулювальника. У місті просто збільшилась кількість автомобілів, а це корінь проблеми. Я попрацювавши в Києві, зрозумів, що це не затор, а «тягучка»".

 

Про євробляхи

"Якщо порушують, то нехай відповідають. Ми для всіх працюємо однаково. Не важливо польські, українські чи литовські".

 

Про матч "Прикарпаття" - "Карпати"

"Ми маємо бути готові до всього. Так, на стадіоні була піротехніка, але добре, що не було погромів, бо було б гірше. Сподіваюся, що ми візьмемо з цього величезний урок. Ми готуємось до різного розвитку подій. Але для такого рівня футболу ми не готові. Наш стадіон не готовий."

 

Як працюватиме новий дорожній патруль?

"Для профілактики, бо фіксації поки що немає. Якщо є небезпечне перехрестя, то працівник патрульної поліції буде проводити профілактичну роботу. Їхнім завдання буде регулювання дорожнього руху та оформлення ДТП".

 

 

Довідка Фіртки:

27-річний Дмитро Міхалець очолює Патрульну поліцію Івано-Франківська від моменту її створення, з 31 січня 2016 року. За цей час патрульні показали себе кваліфікованими та дієвими охоронцями закону.


Кількість переглядів - 4257
09.10.2017 00:34
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги