150 військовослужбовців з військкоматів Прикарпаття воюють на першій лінії у зоні АТО

 

 

Військовим комісаріатом Івано-Франківської області у 2017 році відібрано на військову службу за контрактом 677 осіб, що складає майже 80% від планового завдання.
 
 
Про це під час прес-конференції для ЗМІ повідомив в.о військового комісара Івано-Франківського ОВК Юрій Верановський, інформує Фіртка. 
 
З них 513 осіб призвані на військову службу за контрактом до військових частин оперативного командування "Захід" в тому числі 405 осіб до військової частини А 4267 у Коломиї.
 
 
Наразі за словами Верановського, першочерговою є потреба на посади у високомобільні десантні війська та бойові посади в екіпажах бойових машин та інших спеціалістів, що визначають бойову здатність.
 
 
Станом на сьогодні 170 осіб з військивих комісаріатів області виконують завдання у зоні АТО, з них 150 на першій лінії. Втім Юрій Верановський наголосив, що осіб, які призиваються на збори, у зону АТО ніхто відправляти не буде.
 
"Збори резервістів проводяться раз у рік терміном на 1 місяць. Ніхто у зону АТО їх відправляти не буде. Збори проводяться для того, щоб особи не втратили свої навики", - наголосив Верановський. 
 
 
Читайте також:
 
Військовий комісар Прикарпаття: Надзвичайно багато юнаків не придатні до служби в армії

Кількість переглядів - 791
06.10.2017 12:30
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги