Військовий комісар Прикарпаття: Надзвичайно багато юнаків не придатні до служби в армії

 

 

Призовні комісії розпочали роботу 2 жовтня і будуть працювати до 30 листопада 2017 року.

 

Формування команд молодого поповнення на збірних пунктах, їх відправку до військових частин ЗСУ та інших військових формувань заплановано провести у період з 3 жовтня до 28 листопада, інформує кореспондент Фіртки.

 

Перед військовим комісаріатом Івано-Франківської області поставлено завдання призвати на строкову службу 355 громадян.

 

З них: до Збройних сил України - 225 осіб (сухопутні війська - 89, частини центрального підрядкування - 46, високомобільні десантні війська - 30, повітряні сили - 38, військово-морські сили - 22). До інших військових формувань - 130 осіб (нацгвардія - 108, державна спеціальна служба транспорту -22).

 

"Ми прикладаєм максимум зусиль, що стосується виконання призову на строкову службу. Перше засідання було 3 жовтня і перша відправка до навчальних частин 12 жовтня - це близько 80 осіб. Там за 4-6 місяців вони опанують військову спеціальність і вже потім буду відправлені у військові частини, а не в зону АТО", - наголосив полковник Юрій Верановський, в.о. військового комісара Івано-Франківського ОВК.

 

Він також зауважив, що на Прикарпатті надзвичайно багато юнаків, які не придатні до військової служби за станом здоров'я.


Кількість переглядів - 1912
06.10.2017 12:20
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги