З 2018 року на Прикарпатті запрацює дорожній патруль. Стартував набір

 

 

Нарешті сформована поліцейська комісія і є можливість провести донабір до поліції та дорожньої патрульної поліції. Нові патрульні почнуть роботу з 2018 року.

 

Про це сьогодні під час прес-конференції сказав начальник Управління національної поліції в Івано-Франківській області Віктор Шкутов.

 

Очільник поліції запросив франківців вступати в лави патрульних.

 

"Створення дорожнього патруля потрібне, щоб зменшити ДТП в області", - зазначив начальник патрульної поліції Дмитро Міхалець.

 

Набір буде проводитись на базі Управління патрульної поліції на Юності. Наберуть 110 патрульних, 50 - доокомплектують до патрульної поліції, 60 працюватимуть у дорожньому патрулі. 

 

Серед вимог: вища освіта, вік від 20-35 років, українське громадянство, вільне володіння українською мовою. Курс підготовки 4 місяці.

 

За словами Міхальця, наразі обрано Голову комісії Яну Юносову, яка буде відбирати найкращих в підрозділ.

 

"Ми хочемо набрати людей, які хочуть надалі продовжувати зміни в патрульній поліції. Серед етапів, за якими відбиратимуть нових патрульних, перевірка фізичної, медичної, психологічної підготовки, потім кандидати проходитимуть співбесіду і тоді приступатимуть до навчання на патрульного", - додав Міхалець.


Кількість переглядів - 1473
06.10.2017 10:33
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги