Притула з «Вар’ятами» зібрали в Івано-Франківську два аншлаги (фото+відеосюжет)

 

 

До Івано-Франківська вже вдруге за рік завітав західноукраїнський гумористичний проект «Вар’яти», який очолює відомий шоумен Сергій Притула.

 

Два концерти першого україномовного гумор-шоу «Варяти» пройшли в обласному муздрамтеатрі і зібрали аншлаги, повідомляє Фіртка.

 

Сергій Притула під шквал оплесків зауважив, що зважаючи на кількість концертів в Івано-Франківську, а їх за останній рік було вже 5, його скоро називатимуть не "тернопільський Сірий", а "франківський".

 

 

Комік багато жартував із відомих зірок шоубізнесу, розповідав історії з життя колективу і своєї сім'ї. Найбільше глядачам припала до душі історія про Святослава Вакарчука і амбала в літаку.

 

Концерт «Вар’ятів» складався з кількох блоків: виступів дуетів, жартівливого батлу, гумористичних пісень та відвертого монологу про село і місто.

 

 

«Родзинками» стали жарти про звичайні будні українців:

 

- Молодята на весіллі так цілувалися, що замість «Гірко!» гості кричали «Гидко!»;

- Я до акушера: «Що ти моїй жінці кажеш «тужся-тужся». Вона з Донецька, не звикла напрягатись. Тут треба якусь хитру схєму придумати;

- Фанатки Манатіка мають учнівський, фанатки Дорна – студентський, фанатки Зіброва – три фотки в паспорті;

- Коли я чхав, мама казала мені «будь здоровий!» і це був наказ!;

- В Івано-Франківську московську ковбасу ріжуть ну дуже повільно!;

- В Карпатах винайшли нову матрьошу під назвою "Путін". Відкриваєш, а там лайно!.

 

 

Сергій Притула повідомив шанувальникам, що частина коштів з продажу квитків піде на допомогу українській армії, а саме на купівлю снайперської амуніції.

 

"Завдяки нашій спільній допомозі військовим вже незабаром наш всеукраїнський тур завершиться у Москві в кремлівському будинку з'їздів імені Степана Бандери", - завершив виступ «Вар’ятів» Притула.

 

 

 

 

 

 

 

 


Кількість переглядів - 4404
03.10.2017 19:12
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги