Звідки українці дізнаються новини (інфографіка)

 

 

Головним джерелом інформації для українців залишається загальнонаціональне телебачення – 73% українців хоча б один раз у тиждень дізнавався новини саме з блакитних екранів. Щоправда, за останній рік ця цифра скоротилась на 7%.

 

Про це свідчать результати дослідження, проведеного у травні-червні 2017 року для проекту USAID "У-Медіа", який виконує Інтерньюз, компанією з ринкових досліджень InMind. Опитування було проведено у 12 областях України у містах з населенням понад 50 тисяч осіб.

 

51% українців дізнається новини з українських інтернет-ЗМІ, читаючи їх щонайменше раз в тиждень, ще чверть населення (26%) – з українського радіо, 18% –протягом тижня хоча б раз дізнавались новини з української друкованої преси.

 

Що цікаво, 10% українців читає російські новинні сайти, 5% – дивляться російські канали, а ще 1% – слухає російське радіо.

 

Звідки українці дізнаються новини

Якщо говорити про довіру українських до загальнонаціональних ЗМІ, то варто зазначити, що телебаченню все ще довіряє більше половини українців (54%), в той час як інтернет-ЗМІ – 48% (рік тому – 52%). Радіоновинам довіряють рівно третина, а друкованим ЗМІ – 28%. Натомість лише десята частина наших співвітчизників довіряє російським інтернет-сайтам, а іншим російським джерелам (телебаченню, радіо та друкованим ЗМІ) – лише 6%.

Кому довіряють українці

Оцінюючи якість подання інформації на українському телебаченні, три чверті опитаних відзначили зручність у розкладі програм (73%) та оперативність подання новин (72%), натомість лише 56% вважають, що телебачення подає повну інформацію, а 49% – що ця інформація є об'єктивною та достовірною.

Оцінка новин на ТБ

У інтернет-ЗМІ ці цифри дещо вищі – зручність користування відзначили 83%, оперативність – 77%, повноту поданої інформації – 64%, а об'єктивність та достовірність – 59%.

Оцінка новин в інтернет-ЗМІ

 

сайт 24


Кількість переглядів - 3464
26.09.2017 11:37
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги