В Івано-Франківську встановлять пам'ятник знаменитому земляку - директору Федеральної Резервної Системи США Артуру Бернсу

 

В Івано-Франківську підходить до завершення виготовлення пам'ятника одному із найвпливовіших фінансистів світу, раднику кількох президентів США, голові Федеральної Резервної Системи, а також послу США у Західній Німеччині -  Артуру Бернсу.

 

Пам'ятник приватні меценати планують встановити в фортечному провулку, яким ще маленьким прогулювався Артур Бернс.

 

Артур Бернс на пам'ятнику буде зображений сидячим на лавочці, з тростиною та циліндром - так він виглядав в роки своєї зрілості в США. Цей пам'ятник, за задумом ініціаторів, має символізувати повернення Артура Бернса в Івано-Франківськ. А ще глибше - повернення Івано-Франківську мудрості та успішності, перспектив та конкурентності в сучасному світі...

 

Мало-хто із сучасників знає, що цей впливовий американець народився і провів дитинство в Івано-Франківську – тоді Станиславові.

 

В мережі Інтернет на українській чи російській мовах про відомого галичанина інформації не так і багато, здебільшого офіціоз – народився, навчався, працював, помер.

 

Про те, своїми знаннями про нього вже зараз ми можемо завдячувати франківському журналісту Богдану Скаврону, якому вдалося привідкрити завісу життя Бернса для широкого загалу.

 

Артур Бернс народився 27 квітня 1904 року в Станиславові. 

 

Його батько до Першої світової війни торгував у теперішньому Івано-Франківську борошном, а мати – після одруження переїхала до Станиславова із Солотвина.

 

Дитинство майбутнього фінансового генія пройшло у будинку №5 на площі Ринок, де проживала його сім’я. Житло вони винаймали у власника тисменицької фабрики дріжджів. Цей будинок зберігся в Івано-Франківську до сьогоднішнього дня. Навіть під тим самим номером. Проте зараз він перебуває в жахливому стані і руйнується.

 

На відкриття пам'ятника організатори планують запросити Посла США в Україні Мері Йованович та діючого директора Фдеральної резервної системи США - Джанет Йєллен.

 

 

Більше про Артура Бернса читайте тут:  

ФІНАНСОВИЙ ГЕНІЙ, ДИРЕКТОР ФЕДЕРАЛЬНОГО РЕЗЕРВУ США АРТУР БЕРНС ПОВЕРТАЄТЬСЯ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


Кількість переглядів - 4977
15.09.2017 14:15
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
alef h | 16.09.2017 00:41А в котрій майстерні роблять цей чудовий пам'ятник?

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги