Сказ чи отрута? На вулицях Калуша гинуть собаки (фотофакт)

 

 

У Калуші на кількох вулицях у конвульсіях загинули собаки. Волонтери "Дому Сірка" припустили, що тварин отруїли та звернулися до мешканців міста з проханням допомогти встановити, хто так жорстоко повівся з тваринами.

 

За інформацією "Дому Сірка" собаки цього тижня постраждали у районі вулиць Малицька та Фінська. Сьогодні — біля "п'ятачка", інформують "Вікна".

 

Волонтери уточнюють:

 

"Собаки помирали в нервово паралітичних конвульсіях, в тяжких муках".

 

Відтак, в організації просять усіх, хто має якусь інформацію, фото чи відео, повідомити:

 

"Допоможіть знайти цих нелюдів, щоб вони відповідали по Закону".

 

Також захисники тварин просять оберігати домашніх улюбленців та не випускати їх на самовигул. 

 

Тим часом у КП "Екосервіс", яке займається зокрема забором мертвих тварин із території міста, припускають, що собаки могли загинути і не від отрути. Директор підприємства Ігор Свистун повідомив:

 

"У собак із рота йшла піна. Це може бути ознакою сказу. Тому тварин треба відправити на експертизу, а вже тоді робити висновки".

 

Як відомо, епізоотична ситуація щодо захворюваності тварин в Івано-Франківській області є неблагополучною. Станом на 5 вересня було зареєстровано 46 випадків сказу серед тварин. Зареєстровано сказ 27 лисиць, 10 собак, семи котів, двох щурів. З них 16 скажених тварин — в Калуському районі, що становить 34,8% від усіх випадків, зафіксованих в області. Між тим про отруєння собак заговорили і в Долині.

 

За тиждень у місті невідомі на очах дітей і батьків отруїли кількох псів і котів. Очевидці бачили, як двоє чоловіків у спецодязі копошилися біля тварин. Через кілька годин після цього собаки загинули.


Кількість переглядів - 865
13.09.2017 20:49
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ