Донбас все ближче. «Укрзалізниця» планує запустити потяг "Івано-Франківськ – Костянтинівка"

 

 

До кінця 2017 року ПАТ «Укрзалізниця» спільно з залізницями Молдови запустить потяг "Івано-Франківськ – Костянтинівка".

 

Про це повідомив в.о. голови правління товариства Євген Кравцов у ході брифінгу 12 вересня.

 

Він розповів, що "Укрзалізниця" розвиватиме внутрішні та міжнародні маршрути для перевезення пасажирів і призначатиме нові потяги.

 

У пріоритеті, за словами Євгена Кравцова, також розвиток маршрутів внутрішніх пасажирських перевезень, щоб охопити більшість населених пунктів та зробити зручними пересадкові вузли-станції.

 

«Наша мета – з’єднати обласні центри, такі як Черкаси, Чернігів, покращити сполучення з Житомиром, розвивати маршрути зі Львова. У перспективі буде запроваджено маршрути Ужгород – Лисичанськ, Івано-Франківськ – Костянтинівка – це дозволить надійно сполучити Донбас із центральними та східними регіонами країни. Значно вдосконалимо сполучення Наддніпрянщини: Дніпро та Запоріжжя отримають нове якісне сполучення. Загалом ми надамо українцям значно більше можливостей подорожувати країною, пізнавати її», – зазначив Євген Кравцов.

 

В.о. голови правління також наголосив, що посилено контроль за дотриманням графіка руху пасажирських потягів.

 

«Сьогодні 97% потягів прибувають вчасно, і це один із найкращих показників дотримання графіка руху в Європі. Для нас важливо зберегти статус надійного національного перевізника та довіру користувачів послуг», – наголосив Євген Кравцов.


Кількість переглядів - 815
13.09.2017 12:48
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ