Виконком визначив інвесторів будівництва багатоквартирного будинку та поліклініки на Софіївці, 39

 

 

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради затвердив рішення конкурсної комісії з проведення конкурсу по залученню інвестора до інвестиційного проекту: «Будівництво багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями поліклініки на базі об’єкту незавершеного будівництва по вул. Софіївка, 39 в Івано-Франківську».

 

Про це йдеться у рішенні виконкому від 17 липня цього року, пише Фіртка.

 

Згідно з рішенням про проведення конкурсу його  переможцем визнано  - Товариство з обмеженою відповідальністю «Франківський Дім ІФ», фізичну особу-підприємця Родзінського Любомира Івановича, фізичну особу-підприємця Тороус Андрія Миколайовича, фізичну особу-підприємця Боцвінок Світлану Михайлівну.

 

ТзОВ "Франківський Дім Іф" займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Його директором є Баранович Іван Ігорович. Фірма зареєстрована за адресою Івано-Франківськ, Площа Ринок, будинок №14.

 

Рішення виконкому погоджує умови інвестиційного договору на будівництво багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями поліклініки на базі об’єкта незавершеного будівництва. Управління капітального будівництва міськвиконкому протягом 10 календарних днів з дня прийняття даного рішення мало укласти з переможцем конкурсу інвестиційний договір на будівництво багатоквартирного житлового будинку з приміщеннями поліклініки.

 

Заступника міського голови Олексія Кайду уповноважили підписати інвестиційний договір на будівництво.

 

Згідно договору площа відведеної ділянки – 0,8600 га, площа забудови під житловий будинок –1 503,66 м2; площа забудови під поліклініку – 644,61 м2.

 

Перша черга будівництва - «Поліклініка» – об’єкт нерухомого майна, що створюється, шляхом виконання окремих будівельних, монтажних та оздоблювальних робіт, які «Генпідрядник-інвестор» зобов’язується провести на даному об’єкті. Поверховість – 5 поверхів та горище. Орієнтовна загальна площа поліклініки – 3 746,1 м2. Поліклініка розрахована на 460 відвідувачів в день.

 

Генпідрядник повинен виконати такий перелік робіт:

цегляна кладка стін та перегородок 5-го поверху з перекриттям бетонними плитами; улаштування даху; штукатурення внутрішніх поверхонь стін цементно-вапняним розчином; улаштування стяжки підлоги цементно-піщаною сумішшю; заповнення віконних пройомів металопластиковими конструкціями; улаштування фасаду; підведення зовнішніх мереж (електропостачання, водопостачання, водовідведення); встановлення центральних вхідних дверей; упорядження зовнішнього сходового маршу до центрального входу «Поліклініки».

 

Друга черга будівництва - «Багатоквартирний житловий будинок» – об’єкт нерухомого майна, що створюється шляхом виконання «Генпідрядником-інвестором», згідно проектної документації будівельних, монтажних та оздоблювальних робіт та вчинення всіх необхідних дій для прийняття в експлуатацію Об’єкта інвестування в частині багатоквартирного житлового будинку. Поверховість – 5 поверхів та мансарда. Орієнтовна загальна площа квартир у житловому будинку – 5 317,32 м2.

 

Нагадаємо, ще рік тому у мерії вперше заговорили про те, щоб колишнє незавершене будівництво перинатального центру по вулиці Софіївка, 39, нарешті довести до ладу і перетворити його на багатоквартирний житловий будинок для бійців АТО.


Кількість переглядів - 1127
13.09.2017 11:58
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло