Пів року за ґратами: Новий вирок за наругу над Державним прапором України у Франківську

 

 

11 вересня 2017 року колегія суддів Судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Івано-Франківської області розглянула у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу заступника прокурора Івано-Франківської області Гнідана на вирок Івано-Франківського міського суду від 14 червня.

 

Судом першої інстанції встановлено, що обвинувачений 37-річний Савчук Вадим Іванович у березні 2017 року зірвав прапор України з ТЦ "Вопак", кинув його на землю, топтав ногами і скоював інші непристойні дії, тобто вчинив публічну наругу над Державним Прапором України.

 

Савчука визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.338 КК України та призначено йому покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

 

Колегія суддів апеляційну скаргу прокурора задовольнила, врахувавши тяжкість злочину, його суспільну небезпеку, постановила новий вирок.

 

За демонстративну зневагу до Державного Прапора України Савчуку Вадиму Івановичу призначено більш суворе покарання за ч.1 ст.338 КК України у виді арешту строком на шість місяців.

 

Як писала Фіртка, ще 11 березня по вулиці Тролейбусній чоловік, знаходячись в стані сильного алкогольного сп'яніння, зірвав прапор України з ТЦ "Вопак", кинув на землю та потоптав його ногами.

 

Коли перехожі почали його сварити, він обзивав їх "презервативами" (але в більш грубій формі), потім витер в прапор ніс, - одним словом, поводив себе дуже неадекватно та нікчемно.


Кількість переглядів - 673
12.09.2017 15:11
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло