Статистика: що подешевшало на Прикарпатті у серпні

 

 

За даними Державної служби статистики, ціни на споживчому ринку в серпні, порівняно з попереднім місяцем в Україні знизилися на 0,1%.

 

В Івано-Франківській області – на 0,3%, пише Фіртка.

 

Цікаво, якщо рахувати із початку року – то ціни суттєво зросли 8,4%.

 

"У серпні зниження споживчих цін на 0,8–0,1% зафіксовано у Херсонській, Кіровоградській, Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській, Одеській, Сумській, Чернівецькій, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Київській, Миколаївській областях, - повідомляє управління статистики. - На Закарпатті, Полтавщині та Хмельниччині індекс споживчих цін склав 100,0%".

 

На споживчому ринку області в серпні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,6%. Найбільше, на 20,6%, подешевшали овочі.

 

На 5,8–0,7% знизилися ціни на фрукти, продукти переробки зернових, оливкову олію. Водночас суттєво, на 19,5% подорожчали яйця; на 2,7–0,7% – сало, м’ясо та м’ясопродукти, масло, молоко та молокопродукти, цукор, хліб.

 

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,9% в основному за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 1,8%.

 

Зростання цін на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,4% відбулося за рахунок підвищення тарифів з утримання будинків та прибудинкових територій на 4,6%.


Кількість переглядів - 712
12.09.2017 21:14
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло