Саакашвілі здатен розсварити Польщу та Україну, – Newsweek

 

 

Напередодні від'їзду з Польщі до України екс-президента Грузії та колишнього губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі польське видання Newsweek опублікувало матеріал, в якому автори замислилися над справжніми мотивами дій політика.

 

Про це йдеться в статті Наталії Лебідь для сайту "24".

 

"У Саакашвілі немає вибору. Він мусить шуміти. Якщо він думає про політику, то лише зробивши себе мучеником боротьби з корупцією, він матиме шанс (…). Його колишня партія – "Єдиний національний рух" – розколалося і не хоче чути про Саакашвілі. Тому грузинсько-український політик мусить підігрівати атмосферу довкола себе. Він хоче повернутися в Україну чи, щонайменше, переслідує Київ своїм поверненням, тому що мріє про політичну війну з президентом Порошенком".

 

"Гротескне шоу" у виконанні Саакашвілі "може погано вплинути на наші стосунки з Києвом. Популярний "Міша" – не найкраща інвестиція для Польщі, – пише Newsweek.

 

Видання додає: "Наші стосунки з Україною останнім часом все більше заходять у глухий кут взаємних підозр щодо прагнення до історичного ревізіонізму (…). Участь польських солдат у парадах в Києві, військова співпраця та обнадійливі слова, сказані під час зустрічей міністрів обох сторін не змінюють того факту, що Київ не знає, як використовувати потенціал Польщі. А Варшава теж не хоче брати участь в українських справах. "Право і справедливість" віддає перевагу тому, аби використовувати українську тему для періодичної мобілізації свого електорату, розповідаючи про рани Волині та страшний український націоналізм. А це не є добрим".


Кількість переглядів - 5986
11.09.2017 16:06
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ