Стали відомі результати кастингу на осінній сезон "Star Face of the Season f'w 2018"

 

 

Відбувся кастинг до нового сезону іміджевого свята краси та моди Star Face of the Season f'w 2018.

 

Цьогоріч сезон обіцяє бути ще цікавішим і насиченішим, адже це вже 10 ювілейний захід.

 

"Непомітно минули 5 років формування нашого бренду, але потяг людей до культурного розвитку значно зріс, порівнюючи попередній досвід. Ми готові і будемо старатися давати людям те, що їм потрібно було завжди: поштовх до саморозвитку та самовдосконалення, якісне дозвілля в напрямку краси та моди, формування іміджу і найголовніше - це незабутні емоції. В 10-му ювілейному сезоні ми готуємо для Вас приємні зміни і зовсім новий погляд на звичні речі", - каже основний ідейник свята Олександр Грабовський.

 

До складу журі увійшли друзі, партнери свята та відомі люди міста. Зокрема, дизайнер Вікторія Белей, хореографи Тоня Терсенова і Віра Часовських, фотографи Олександра Шепітко та Назарій Коритан, візажист Вікторія Баран, актор івано-франківського облмуздрамтеатру Олексій Лейбюк, координатор заходу у Львові Лєна Котик та переможниця попереднього сезону Юлія Лось.

 

Заявки на участь в ювілейному сезоні іміджевого свята подало 193 учасниці, але путівку в сезон отримали лише 32 красуні:

Лілія Мазуркевич, Олександра Она, Анжеліка Павлів, Софія Пасічник, Ірина Витвицька, Ірина Воробець, Жанна Люльчак, Анастасія Миронюк, Тетяна Качмарська, Юлія Микульська, Христина-Вікторія Кикляк, Даша Соліс, Тетяна Зорій, Марта Кушина, Світлана Семків, Ірина Братусь, Анна Симак, Аделіна Подольська, Ольга Лемчак, Діана Жиравська, Роксоляна Пастух, Тетяна Струтинська, Тетяна Яковчук, Дзвенислава Токарева, Лідія Галущак, Діана Воронюк, Софія Ясінська, Таня Андрейчук, Ніна Кумлик, Анастасія Кукул, Ірина Балан, Ілона Белей.

 

Протягом двох місяців дівчат-учасниць очікує активна підготовка. Дату свята організатори ще не називають, єдине, що відомо - дійство проведуть у листопаді.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Кількість переглядів - 5851
12.09.2017 07:07
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло