Перемога у двох показах: до Франківська прилетіли українські льотчики з престижних авіазмагань у Чехії (фото)

 

  

Офіційна делегація Повітряних Сил Збройних Сил України прибула до Івано-Франківського аеродрому з Чеської Республіки, де брала участь в авіаційному показі «Czech International Air Fest-2017»

 

Українські льотчики ЗСУ привезли чергову перемогу із міжнародних змагань. В місті Градець-Кралове, де проходив авіаційний показ льотчик Олександр Оксанченко підтвердив свій професійний рівень та отримав трофей «За бездоганний найкращий динамічний показ», пише Фіртка.

 

Олександр Оксанченко отримав позолочений кубок, який був розроблений спеціально для 1-місця у динамічному показі.

 

Загалом Україна була предславлена на статичному та динамічному показах двома літаками-винищувачами Су-27 та військово-транспортним літаком Іл-76 Повітряних Сил ЗСУ.

 

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс назвав виступ українського військового пілота на Су-27 найбільш очікуваною подією цьогорічного міжнародного авіапоказу CIAF-2017. 

 

Велику увагу до себе привернув й вйськово-транспортний літак Іл-76.

 

Як розповів командир екіпажу Іл-76 Євген Шкурат, літак виявився найбільший по габаритах, по довжині та розмаху крил серед присутніх. А це 70-учасників показу із 10-країн світу.

 

"Останнім часом українські Повітряні Сили двічі на рік беруть участь на міжнародних престижних показах і отримують нагороди. Глядачів було дуже багато і тих людей, які прийшли подивитись на наш літак. Люди могли зайти всередину, сфотографуватися та поспілкуватися з пілотами", - зауважив Євген Шкурат

 

Крім того, за статистичний показ Іл-76 отримав перше місце та приз -  набір богемського кришталю - 6 бокалів. 

 

Наразі у Франківську на військовому аеродромі літаки Су-27 та Іл-76 дозаправляють, також сьогодні вони проведуть навчальні польоти та відправляються на постійне місце дислокації у Миргород. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Кількість переглядів - 3946
04.09.2017 15:25
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло