Сергій Притула: Нам із сином на Прикарпатті добре і затишно. Тому й повертаємось сюди щороку

 

 

З вересня «Вар’яти» вирушають в осінньо-доноворічний тур. 30 вересня запланований концерт в Івано-Франківську. За 7 років існування хлопці дали концерти майже в усіх містах України. Більше того, вже стало доброю традицією в одному місті давати не один, а одразу два, навіть і три концерти за приїзд. І кожного разу “Вар’яти” видають нову 2-годинну програму.

 

Що нового на глядачів чекає цього разу Фіртка поцікавилася у фронтмента "Вар'ятів" Сергія Притули.

 

Що чекає глядачів цього разу, можливо, є якісь несподіванки?

Я б хотів, щоб обійшлось без несподіванок. Для нас несподіванка в турі означає якийсь форс-мажор. Ми зробили нову дуже добротну програму і збираємось традиційно розсмішити нею Франківськ! Думаю, глядачі теж сподіваються саме на це.

 

Півроку ви не були у нашому місті з “Вар’ятами”. Знаємо, що ви шукали нову кров у колектив. Чим завершились кастинги? І чи з’являться в колективі нові актори і автори?

З акторами поки нічого не змінилося, наш склад стабільний. Проте, якщо наступного року нам вдасться приступити до виробництва ще одного гумористичного продукту з-під крила «Вар’яти-шоу», то будемо проводити ще один додатковий каст. Або просто будемо домовлятись з конкретними акторами, яких бачимо на ті чи інші ролі. З авторами трошки краще. Один дуже потужний парубок вже в нашій «пачці». Ще кілька «на олівці», даємо їм завдання, приглядаємось.

 

 

У вашому осінньому турі є міста не тільки України, а й США та Канади. Які очікування від виступів за океаном і як ви вважаєте, хто тамтешній ваш глядач?

І дійсно, хто ж наш тамтешній глядач? Може індіанці племені сіу? Або мексиканські емігранти? Думаю, відповідь на це питання ми отримаємо, коли вийдемо на сцену. Від туру по Північній Америці очікуємо таких самих емоцій, як і від гастролей Україною. Хочеться повних залів і вдячної публіки.

 

Нещодавно відбулися зйомки другого сезону “Вар’яти-шоу”. Як вони пройшли? Чи усім задоволені?

Зйомки другого циклу пройшли динамічніше, менш нервозно. Ми зробили висновки з помилок попереднього сезону і намагались не допустити їх у цьому. На 95% це вдалось. Зараз розпочався монтаж, бачу деякі огріхи у роботі і нашій, і знімальної групи, але вони, слава Богу, не так очевидні для глядача, як для нас, людей з середини процесу. Зрештою, стараємось і їх знівелювати на етапі монтажу.

 

 

Як ви оцінюєте своїх хлопців у другому сезоні? Чи стали вони професіональнішими за рік, як актори?

Так, звичайно. Хтось в більшій, хтось в меншій мірі, але зробив поступ вперед. Їх роботою в кадрі я максимально задоволений. Думаю, глядач теж оцінить.

 

Можливо, вже є пропозиції “вар’ятам” знятись у повному метрі?

Як дасть Бог, то наступного року так і буде. А поки ми маємо пропозиції щодо епізодичних ролей у серіалі та двох сіткомах. Радо відпускаю туди хлопців, бо це теж досвід.

 

Під час одного з випусків гумористичного шоу “Вар’яти” ви розповідали про кумедний випадок, що трапився з вами та командою в Івано-Франківську. Тоді у готелі "Надія" ви зустріли справжню "женщіну". Які ще цікаві випадки траплялись з вами у Франківську?

Бійку на Позітроні можна вважати цікавою подією?

 

 

Нещодавно влітку разом з сином ви відвідували Прикарпаття. Що запам’яталось з тієї подорожі?

Ми на Прикарпатті кожного року: Яремче, Микуличин, Буковель, Косів. Тому навіть не знаю, з яких спогадів починати. Нам тут добре і затишно. Смачно і весело. Гостинно і співучо. Тому й повертаємось сюди щороку.

 

Чи сподобалось Дмитру виступати у ролі ведучого на лінійці 1 вересня? Росте достойна зміна?

Тримався молодцем! Текст подавав інтонаційно, без запинки. Швидкість і чіткість мовлення на висоті. Мікрофон тримав правильно. Тут не просто росте достойна зміна, тут скоро скаже: «Тату, посунься з телевізора».

 


Кількість переглядів - 11501
04.09.2017 10:59
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ