Усі три лідери чемпіонату Івано-Франківщини після стартових двох турів і цієї неділі, виступаючи вдома, в унісон здобули перемоги, тож продовжують посідати верхні щаблі турнірної таблиці. Причому, галичани без особливих зусиль розгромили не таке вже й слабке нині Придністров’я, а бурштинці здолали ФК Калуш, який цього ігрового дня отримав можливість виставити свій бойовий склад, який представлений в ААФУ.
♦ По сім м’ячів “завантажили” своїх суперників брошнівці й долиняни, а ось ФК Битків знову втратив очки в домашній для себе Надвірній, зумівши створити лише камбек у принциповому поєдинку з Колосом Городенківщини.
♦ У другій лізі призери минулого сезону, навпаки, цього разу виступали в гостях, і якщо Касова познущалася над гвіздечанами, то солотвинці спромоглися лише на “суху” нічию в Пістині. Тим часом другу перемогу здобув дебютант із Богородчан, хоча, як і на старті, грав у гостях.
Чемпіонат області. Перша ліга. 3 тур
27 серпня (неділя)
ФК ГАЛИЧ – ПРИДНІСТРОВ’Я Тлумач – 3:0 (1:0)
Голи: Роман Барчук (20, 55), Ярослав Кицька (85).
Арбітри: Салаш І.; Вовчок Я. / Микитин П. Спостерігач арбітражу: Попадинець П.
ФК ТУРКА – БЕСКИД Надвірна – 1:0 (1:0)
Гол: Валентин Маковійчук (29).
Арбітри: Морозюк Б.; Коропецький В. / Острижнюк М. Спостерігач арбітражу: Овчар І.
НФК БУРШТИН – ФК КАЛУШ – 1:0 (1:0)
Гол: Ярослав Деренюк (18).
Нереалізований пенальті: Василь Маковійчук (82, Калуш).
Арбітри: Липко М.; Будункевич М. / Липецький П. Спостерігач арбітражу: Герега Я.
КАРПАТИ Брошнів-Осада – ПОКУТТЯ Снятин – 7:1 (4:0)
Голи: Ярослав Семчук (22, 51), Андрій Сировецький (25), Микола Андрейко (32), Олег Барановський (41-пен.), Сачко-? (53), Ігор Краєвський (76-а/гол) – Володимир Романюк (69).
Арбітри: Паньків Т.; Юрчишин В. / Добрянський Я. Спостерігач арбітражу: Сушко В.
ФК БИТКІВ – КОЛОС ГОРОДЕНКІВЩИНИ – 1:1 (0:1)
Голи: Іван Максим’юк (52) – Андрій Топчевський (34).
Вилучення: Юрій Вістовський (65 – Колос, 2 жк).
Арбітри: Музика О.; Римарчук Л. / Барко В. Спостерігач арбітражу: Ольшанецький В.
НАФТОВИК Долина – КАРПАТИ Болехів – 7:0 (4:0)
Голи: Богдан Гутник (11), Михайло Бабінчук (20, 22), Петро Цвеюк (45+1), Василь Лаврінок (47), Юрій Білогубка (51), Роман Дяків (67).
Нереалізований пенальті: Василь Лаврінок (69).
Арбітри: Дем’янчук Т.; Дідушицький І. / Андрунишин Р. Спостерігач арбітражу: Луцький В.
ВИХОР Ямниця – ТЕПЛОВИК-ДЮСШ-3 Ів.-Франківськ – 1:2 (1:2)
Голи: Тарас Іваночко (3) – Андрій Слободян (13), Назірій Ковтун (44-пен.).
Арбітри: Лаврів О.; Гудима М. / Тимощук В. Спостерігач арбітражу: Герега В.
М | Команди | І | В | Н | П | М | О |
1 | ФК Галич | 3 | 3 | 0 | 0 | 12-0 | 9 |
2 | ФК Турка | 3 | 3 | 0 | 0 | 8-0 | 9 |
3 | НФК Бурштин | 3 | 3 | 0 | 0 | 4-0 | 9 |
4 | Карпати Брошнів-Осада | 3 | 2 | 1 | 0 | 11-3 | 7 |
5 | Нафтовик Долина | 3 | 2 | 0 | 1 | 11-4 | 6 |
6 | Тепловик-ДЮСШ-3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5-4 | 6 |
7 | ФК Битків | 3 | 1 | 1 | 1 | 5-5 | 4 |
8 | Бескид Надвірна | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-2 | 4 |
9 | Колос Городенківщини | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-3 | 4 |
10 | Вихор Ямниця | 3 | 0 | 1 | 2 | 3-5 | 1 |
11 | Придністров’я Тлумач | 3 | 0 | 1 | 2 | 3-8 | 1 |
12 | ФК Калуш | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-5 | 0 |
13 | Карпати Болехів | 3 | 0 | 0 | 3 | 0-12 | 0 |
14 | Покуття Снятин | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-17 | 0 |
БОМБАРДИРИ
7 – Роман Барчук (Галич)
3 – Андрій Сировецький (Карпати Б-О), Михайло Бабінчук (Нафтовик), Назарій Ковтун (Тепловик).
2 – Дмитро Максим’юк, Валентин і Назарій Маковійчуки (Турка), Роман Пштир (Бурштин), Олег Барановський, Ярослав Семчук (Карпати Б-О), Назарій Гринюк (Битків), Василь Лаврінок, Петро Цвеюк (Нафтовик), Тарас Іваночко (Вихор), Володимир Романюк (Покуття).
Наступні матчі
4 тур. 3 вересня (неділя)
Бескид – Покуття Снятин
Колос Городенківщини – Карпати Брошнів-Осада
Придністров’я – ФК Битків
Тепловик-ДЮСШ-3 – ФК Галич
Карпати Болехів – Вихор
ФК Калуш – Нафтовик
ФК Турка – НФК Бурштин.
Першість області. Друга ліга. 2 тур
27 серпня (неділя)
Кремінь Пістинь – Медик-Лісівник Солотвин – 0:0
Арбітри: Садловський М.; Яцурак А. / Іванців В. Спостерігач арбітражу: Чорний С.
Старт Гвіздець – Касова Бовшів – 1:8
Арбітри: Дмитрук М.; Гронський В. / Луцький О. Спостерігач арбітражу: Лабенський В.
Хутровик Тисмениця – СФК Богородчани – 1:3
Арбітри: Дяченко М.; Попбран О. / Галів А. Спостерігач арбітражу: Гнатишин М.
Покуття Коломия – Вовки Вовчківці – 2:0
Арбітри: Лесюк В.; Орищук С. / Гулій Л. Спостерігач арбітражу: Назарук В.
ФК Угорники – Нептун-Покуття Заболотів – 4:1
Арбітри: Боднарчук В.; Лабач Ю. / Лабач А. Спостерігач арбітражу: Гудима М.
Черемош Верховина – ФК Рогатин – 1:1
Арбітри: Савка В.; Гузоватий В. / Гузоватий І. Спостерігач арбітражу: Куш Я.
М | Команди | І | В | Н | П | М | О |
1 | Касова Бовшів | 2 | 2 | 0 | 0 | 13-1 | 6 |
2 | СФК Богородчани | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-2 | 6 |
3 | Медик-Лісівник Солотвин | 2 | 1 | 1 | 0 | 6-1 | 4 |
4 | Кремінь Пістинь | 2 | 1 | 1 | 0 | 4-1 | 4 |
5 | ФК Рогатин | 2 | 1 | 1 | 0 | 5-3 | 4 |
6 | Покуття Коломия | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-1 | 4 |
7 | ФК Угорники | 2 | 1 | 0 | 1 | 6-5 | 3 |
8 | Нептун-Покуття Заболотів | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-5 | 1 |
9 | Черемош Верховина | 2 | 0 | 1 | 1 | 1-6 | 1 |
10 | Вовки Вовчківці | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-4 | 0 |
11 | Хутровик Тисмениця | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-7 | 0 |
12 | Старт Гвіздець | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-14 | 0 |
БОМБАРДИРИ
Після 1-го туру
3 – Степан Жовнірик (Касова), Микола Товстий (Рогатин)
2 – Віталій Данилюк (Медик-Лісівник), Вадим Бірюк (Кремінь).
Наступні матчі
3 тур. 3 вересня (неділя)
Медик-Лісівник – Хутровик
Касова – Кремінь
ФК Рогатин – Старт
Нептун-Покуття – Черемош
Вовки – ФК Угорники
СФК Богородчани – Покуття Коломия.