Найпопулярніші міфи про еректильну дисфункцію

на правах реклами

 

Еректильною дисфункцією називають нездатність отримання і збереження повноцінної ерекції для проведення статевого акту. В народі дану проблему називають імпотенцією.

 

Навколо цього явища поширюються безліч міфів, проте далеко не всі є достовірними. Наразі ми спробуємо спростувати найпоширеніші та найцікавіші з них.

  1. Еректильна дисфункція є нормальним явищем при процесі старіння

Факт: Не новиною є той факт, що еректильна дисфункція частіше зустрічається у чоловіків старшого віку, однак це явище не є наслідком старіння. Насправді це є першим сигналом для відвідим лікаря-уролога, оскільки зазвичай проблема криється у патології сечостатевої системи.

  1. Наслідки еректильної дисфункції відчувають виключно чоловіки

Факт: Еректильну дисфункцію відчуває як чоловік, так і його партнерка. Еректильна дисфунеція може створити відчуття неповноцінності і ,навіть, привести до депресії. Стосунки між партнерами погіршуються, жінка може відчувати за собою якусь провину, комплексувати щодо власної зовнішності. Коли виникають проблеми в сім’ї, тоді це залишає відбиток і в суспільному житті (робота, друзі, родина).

  1. Носіння тісної білизни може спричинити виникнення еректильної дисфункції

Факт: Тісна і неякісна нижня білизна насправді може бути причиною чоловічого безпліддя. Проте в медицині не існує жодного факту, який підтверджував зв’язок між використанням тісної білизни та еректильною дисфункцією.

  1. Еректильна дисфункція виникає тільки через проблеми у стосунках

Факт: Проблемні відносити між партнерами безумовно приводять до зниження лібідо, однак в більшості випадків еректильна дисфункція є фізіологічною, а не психологічною проблемою. Якраз невирішена проблема еректильної дисфункції приводить до сварок і непорозумінь між чоловіком та жінкою.

  1. «Віагра» є єдиним засобом лікування еректильної дисфункції.

Факт: Прийом різноманітних препаратів для покращення потенції не усувають саму проблему, вони усувають симптоми на відповідний час (декілька годин). А ось для усунення самого кореня проблеми варто дотримуватися простих правил: зміна способу життя, контроль маси тіла, нормалізація цукру крові і артеріального тиску, відмова від алкоголю і тютюнопаління, заняття ранковою фізкультурою.

  1. У чоловіків з еректильною дисфункцією відсутній сексуальний потяг

Факт: Сексуальний потяг (лібідо) має гормональне походження і зазвичай не має впливу на еректильну дисфункцію. Тому чоловіки досить часто відчувають сексуальне бажання, проте фізіологічно не мають змоги його здійснити.

  1. Причиною проблем з ерекцією завжди є еректильна дисфункція

Факт: Проблеми з ерекцією не обов’язково свідчать про наявність у чоловіка еректильної дисфункції. Досить часто причина криється у перевтомі, особистих проблемах, проблемах на роботі, страху, переживаннях, тривозі. Це і викликає просте небажання займатися сексом. Як не дивно, та не тільки у жінок «болить голова» і «нема настрою», і це не пов’язано з хворобами.

  1. Еректильна дисфункція не є проблемою, тому лікування можна відкласти на довгий час

Факт: Вірно, сама еректильна дисфункція не несе небезпеку, проте вона може сигналізувати про захворювання, що можуть принести серйозні наслідки як для чоловіка, так і для жінки. Тому, якщо Ви відчуваєте, що у Вас можливі проблеми – проконсультуйтеся зі спеціалістом. Можливо, проблеми як такої і нема, але в даному випадку ви завжди будете на крок попереду і зможете не хвилюватися про власне здоров’я.

 

Руслан Гімон

лікар уролог, андролог, сексопатолог МЦ Оксфорд Медікал

вул. Василіянок, 1

тел.: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299


21.08.2017 3374 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1872
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1810
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1810
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5333 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2108 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1471

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

674

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

735

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

925

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

960
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1707
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3626
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10205
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26078
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10134 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7670
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

855
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1357
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

339
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1227
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

824
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1033