Катерина – Саблєва срібна призерка Кубка Європи (фото)

Завершився Кубок Європи до 21 року з дзюдо в місті Арад (Румунія). У ваговій категорії 48 кг. вихованка Надвірнянської СДЮСШОР "Нафтохімік Прикарпаття", Катерина Саблєва, яка представляла школу вищої спортивної майстерності, здобула срібну нагороду. Катерина без сумнівно та впевнено дойшла до фіналу.

Фінальна сутичка для нашої спортсменки була, як кажуть: "на вагу золота". Але досвід суперниці з титулом чемпіонки світу, представниці Сербі, виявився сильнішим.

Катерина відібравшись на чемпіонат Європи з дзюдо до 21 року, який відбудеться 14 – 17 вересня в місті Маробор (Словенія), буде намагатися на здобуття чемпіонського титулу.

Спортсменка тренується під керівництвом Заслуженого тренера України Євгена Боднарука.

Вітаємо Катерину Саблєву та Євгена Миколайовича з європейським визнням у боротьбі дзюдо.