В Івано-Франківську стартував урбан-фестиваль Сеанс Міського Сканування (фото+відео)

 

 

Сьогодні, 12 серпня у парку Шевченка відбулось відкриття урбан-фестивалю Сеанс Міського Сканування/City Scanning Session, який проходитиме в Івано-Франківську з 12 по 20 серпня.

 

Організатори закликали франківців та гостей міста поглянути на фестиваль з різних точок зору та розповіли про проект, передає кореспондент Фіртки.

 

За словами організатора фестивалю Олександра Шевченка протягом 9 днів у 12 місцях проходитимуть різноманітні воркшопи.

 

На різних локаціях їх проведуть запрошені урбаністи, архітектори, музиканти, садівники, соціологи, фотографи із 7 краін світу та різних міст України.  Зокрема, будуть учасники з Іспанії, США, Австрії, Литви, Греції, Туреччини, Китаю.

 

Загалом цьогорічна кількість запрошених учасників фестивалю склала 150 чоловік.

 

Офіційна програма фесту це лише базис, загалом зазначають організатори «Сканування» це фестиваль без меж. Тому на кожній з 12 станцій будь-хто охочий зможе прийти та попрацювати разом із запрошеними урбаністами.

 

 

Тож незабаром в Івано-Франківську проходитиме дослідження звуків та акустики на закинутій залізничній станції Бистриця, відбудеться створення колективного саду в Опришівцях, дослідження франківських двориків, ринків, аеропорту, арт-кемпінг на острові Німецького озера.

 

"Сеанс Міського Сканування" також передбачає презентації, концерти та кінопокази на різних локаціях, основна - двір заводу "Промприлад". 

 

Для зручності організатори розробили мобільний додаток аби можна було слідкувати за розвитком фестивалю, який нестиме відчутні зміни в Івано-Франківську.

 

"Нам було важливо, щоб усі ці люди не приїхали просто так - попередньо у травні ми провели великий з'їзд. За результатами цього дослідження урбаністи розробили загальну концепцію кожного воркшопу"- зазначають організатори фестивалю.

 

Також присутнім представили учасників та майбутніх творців воркшопів і розповіли над чим вони працюватимуть. 

 

 

 


Кількість переглядів - 1554
12.08.2017 23:18
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги