Стало відомо, скільки витратив Порошенко з початку року на відрядження

 

 

На робочі поїздки президента Петра Порошенка в межах України в січні-липні 2017 року було витрачено з держбюджету 2 мільйони 486,2 тисяч гривень.

 

Про це повідомили 112 Україна в Адміністрації глави держави в рамках підготовки матеріалу «По роботі - в регіони: внутрішні відрядження керівництва України в цифрах», передає «Слово і Діло».

 

Станом на 2 серпня президент встиг здійснити 14 регіональних поїздок. Найчастіше Порошенко відвідував Одеську область, де за 8 місяців був тричі.

 

«Також для забезпечення робочих поїздок президента України залучаються відповідні підприємства, установи та організації, що знаходяться в управлінні Державного управління справами (далі - підприємства), які надають послуги з автотранспортного, медичного, санітарно-епідеміологічного, протокольного, господарського та іншого забезпечення. Крім того, для проведення заходів залучаються працівники Адміністрації президента України, Державного управління справами, підприємств, що пов'язано з витратами на відрядження», - додали в Адміністрації.

 

Також в АП зазначили, що ведення окремого обліку за категоріями витрат по кожній робочій поїздці чинним законодавством не передбачено.


Кількість переглядів - 983
12.08.2017 05:23
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги