Діти з різних куточків України відвідали Коломийський хлібокомбінат (відео)

 

 

День відкритих дверей на виробництві. Майже 30 хлопців та дівчат з різних куточків України, які відпочивають у таборі «Прикарпатські зорі», відвідали Коломийський хлібокомбінат.

 

Гостям показали технологію випікання духмяного хліба, а ще пригостили смачними круасанами. Організатор заходу – Коломийський міськрайонний центр зайнятості, пише НТК.Профорієнтаційні зустрічі для учнівської молоді – це традиційні заходи, які організовує Коломийський міськрайонний центр зайнятості. Вони співпрацюють з міським та районним відділами освіти під час навчального процесу, а в період літніх канікул задіяли і відпочинкові табори. Така співпраця налагоджена на території всієї області, а безпосередньо Коломия підтримує зв'язки з «Прикарпатськими зорями», що у Слободі. Цього разу майже 30 хлопців та дівчат відвідали Коломийський хлібокомбінат у рамках Дня відкритих дверей на виробництві.


Старшокласники близько години перебували у цеху хлібокомбінату. Фахівці провели їм детальну екскурсію – від просіювання борошна до завантаження у машини для відправки у магазини. Діти вперше побачили виробництво хліба, за усім спостерігали дійсно зі щирою зацікавленістю, робили світлини і звичайно ж селфі.

 


Кількість переглядів - 824
12.08.2017 06:10
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги