В Івано-Франківську пройде круглий стіл за участі відомого журналіста та редактора Юрія Бутусова

 

 

21 серпня в рамках проекту "Українська журналістика в умовах гібридної війни" в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького відбудеться круглий стіл для журналістів та громадських активістів на тему "Гібридна війна під час гібридного миру".

 

Участь у спілкуванні візьме український журналіст, оглядач видання "Дзеркало тижня", головний редактор сайту Цензор.нет Юрій Бутусов.

 

Мета проекту - забезпечити підготовку представників івано-франківських ЗМІ до ефективної роботи в умовах військового конфлікту між Україною та Росією, до професійного висвітлення оперативної інформації та вміння об'єктивно оцінювати її потік з різних джерел; а також навчити протистояти методам гібридної війни, яку ведуть російські мас-медіа.

 

В рамках проекту буде проведено серію навчальних семінарів для журналістів та кореспондентів місцевих та національних ЗМІ. Запрошуємо до співпраці та слідкуйте за анонсами.

 

Проект впроваджує Івано-Франківський прес-клуб реформ у партнерстві із Регіональним туристично-інформаційним центром за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

 

Погляди виконавців, учасників проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. Контакти:


Кількість переглядів - 747
11.08.2017 19:44
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги