Прикарпатська преса про фломастери проти раку, ліси під загрозою, білого Ангела та мера, який хоче завод

 

 

Огляд прикарпатської преси за період з 14 по 20 липня. 

 

Репортер

Мер хоче завод Івано-Франківська міська рада вдруге спробує придбати локомотиворемонтний завод. Таке рішення депутати прийняли на позачерговій сесії у вівторок, 18 липня. Натомість керівництво підприємства звинувачує мера Руслана Марцінківа, який наполягає на купівлі заводу, у безвідповідальності та маніпуляціях.

Фломастери проти раку Нині повідомлень з проханням про допомогу онкохворим дітям стає все більше. Хтось в чергове переказує гроші, хтось – намагається не перейматися. Хвороба маленьких пацієнтів, на жаль, стає буденністю. Лілія Шляпська спробувала знайти інший підхід до сердець людей…

Кейт з батальйону ОУН 20-річна Катерина Шрам залишила навчання і разом зі своїм хлопцем  відправилась добровольцем на фронт. Там тендітна художниця рятувала життя бійців і стала їм надійним побратимом.

Звірі тут не для розваг На території Галицького національного природного парку, в селі Крилос, ось уже 10 років працює Центр реабілітації диких тварин. Нині там мешкає 125 тварин.  А почалося все  з хворого лисеняти, яке до парку принесли люди.

 

Галицький кореспондент

Ліси під загрозою На Івано-Франківщині лісівники виступають проти передачі лісових господарств у концесію – тимчасове використання юридичними та фізичними особами. Кабінет міністрів вважає, що це дозволить значно збільшити загальний економічний ефект від їх діяльності, однак прикарпатські лісівники переконані, що концесія вб’є лісову галузь та призведе до безконтрольних рубок.

Ціни спустили з ланцюга Нещодавно Кабінет міністрів скасував державне регулювання цін на продовольчі товари та послуги на ринках. Це зроблено задля зменшення державного втручання у сферу бізнесу.  Водночас ціни продовжують невпинно зростати.

Білй Ангел На війні у лікарів теж стріляють. І навіть у тих, яких називають ангелами. На Майдані і в зоні АТО івано-франківський медик Ярослав Чомко лікував тіла, а тепер на Небі зцілює душі своїх побратимів. Цей герой похований, як справжній хрестоносець. 

 

Західний кур’єр

У Карпатах знову знімають повнометражне кіно Микуличин став знімальним майданчиком для українських кінорежисерів. Пригодницький повнометражний фільм з класичним сюжетом про боротьбу добра та зла, про кохання,небезпеку, ходіння по лезу уявного ножа розпочали знімати поблизу Яремче.

«Ураган-2017»: сплав досвіду та молодості Івано-франківський «Ураган» уклав контракти із старожилами та новачками. Зокрема, новобранцями клубу стали Роман Колток, Олександр Гірка, денис Зеленкевич.

 

Вікна

Праці Надії Руско цитує увесь світ через міжнародну базу Skopus

У своїх 27 років ця дівчина заявила про себе як справжній знавець історії храмів нашого краю і, крім того, що зберегла для поколінь неоціненні факти і матеріали, зробила справді актуальною для сучасників галузь церковного краєзнавства. А ще Надія дуже любить своє село і церкву у рідному селі Підмихайлі Калуського району, саме тому підмихайлянам слід очікувати на цікавий сюрприз від односельчанки, який вона готує до 130-річчя храму Святого Архістратига Михаїла.

Олександр Новосад: «Після того, як мій син пішов в АТО, вкотре переконався, що важливо допомагати хлопцям на фронті»

Для учасників концертної бригади Всеукраїнської творчої естафети під назвою «Воскресне волі дух і наша слава» завершився тур та волонтерська робота на Сході. Перебуваючи на лінії фронту 11 днів та подолавши 4000 кілометрів, гумористи мають чим поділитися з читачами. «Вікна» поспілкувалися з Олександром Новосадом – режисером-постановником гумористичного театру «КУМ».

Іван Франко відпочивав у Підгірках і рибалив на Лімниці

Відомо, що Іван Франко був законодавцем літературної моди, моди на вишиванку в поєднанні з європейським костюмом. А ще, виявляється, — завзятим рибалкою, який запровадив моду запровадив «зелений» (сільський) туризм. По-модному відпочивав і в Калуші за маршрутом «Підгірки — Лімниця».


Кількість переглядів - 9777
20.07.2017 12:33
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги