Смерть лідера групи "Фантом-2": найяскравіші фото, спогади друзів і записи пісень

 

 

8 липня, вранці, помер лідер відомої в 90-ті роки групи "Фантом-2" Роман Матіяш. Уже відомо, що похорон пройде 10 липня об 11:00 в Івано-Франківську. Причина смерті не повідомляється.

 

 

У соцмережах згадують, якою хорошою і талановитою людиною, люблячим батьком і прекрасним тренером був Матіяш.

 

 

"Видатна людина в житті багатьох людей - лікар, музикант, тренер, дієтолог, друг. Сплав інтелекту, м'язів, гумору і людяності. Вдячний долі, що дала можливість знати тебе, брат, набиратися твоєї мудрості. Світла пам'ять".

 

Знайомі Романа згадують, що кілька років тому він потрапив в аварію, після чого у чоловіка відмовили нирки, а після були серйозні проблеми зі здоров'ям. Проте він вилікувався та  навіть зміг повернутися до тренувань і готував інших спортсменів до змагань.

 

 

В одному з інтерв'ю Матіяш, згадуючи своє сценічне минуле, розповідав, що альбоми "Фантом-2" продавалися мільйонними тиражами, а пісні писалися надзвичайно легко.

 

 

Але група, яка збирала стадіони, перестала існувати після розставання Романа Матіяша і Ольги Гречко.

 

 

Гречко переїхала в Росію, а Роман зайнявся тим, що любив найбільше - спортом.

 

 

До речі, тоді, на піку популярності, Матіяш знаходив час виступати в дитячих таборах, перед вихованцями дитячих будинків. Після виступів його незмінно оточували хлопці, питаючи ради - як правильно тренуватися, харчуватися і т. д. Адже Роман був ще і медиком, не тільки артистом і спортсменом. А альбоми групи "Зоряні війни" і "Без контролю" були майже у кожного школяра.

 

 

До речі, дружиною Романа стала Налья Кіценюк (Баженова) - дворазова чемпіонка України з бодіфітнесу, яку він і тренував.

 

 

 

У шлюбі народилася дочка Настя, зараз дівчинці 8 років.

 

 

Відзначимо, що згадали Матіяша і "Фантом-2" в день смерті зірки 90-х дуже багато людей, хоча сам Роман вважав, що така музика вже давно пішла в минуле і треба в житті займатися більш серйозними речами.

 

"Фантом-2" — український музичний гурт з Івано-Франківська, який виник у 1996 році. Напрям музики — євроденс. Гурт складався з Романа Матіяша та Ольги Гречко.

 

Роман був у минулому учасником гурту «Турбо-Техно-Саунд». Вони стрімко увійшли в український шоу-бізнес і завоювали велику аудиторію прихильників. У жовтні 1996 року гурт «Фантом-2» випустив свій перший альбом «Зоряні війни» який продався тиражем більше 1 млн. аудіокасет. Згодом він був розтиражований компанією NAC.

 

У 1997 році вийшов другий альбом — «Без контролю». Кліп на пісню «Двоє» неодноразово перемагав у хіт-параді «Територія А» та інших. Згодом закохані розійшлися, гурт розпався. У середині 90-тих вони збирали стадіони, давали по 30 концертів на місяць та виступали на одній сцені з DJ BoBo та гуртом "Bad Boys Blue".

 

Пропонуємо вам згадати найпопулярніші пісні "Фантом-2":

 

 

 

 

за матеріалами АпостроФ

фото: соцмережі

відео: ЮТУБ


Кількість переглядів - 17547
08.07.2017 17:33
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло