Вчені: Секс стане не потрібен для розмноження через 30 років

 

 

До 2050 року більшості американців не будуть займатися сексом для розмноження. Так вважає дослідник Стендфордської школи права Хенк Грілі.

 

За його словами, люди самі обиратимуть ембріони, які штучно створюватимуть у лабораторіях на основі їхньої ДНК, передає сайт 24 з посиланням на Quartz.

 

Грілі вважає, що технології стовбурових клітин стануть настільки доступними, що батьки із допомогою експертів зможуть створювати яйцеклітини і сперматозоїди просто зі шкіри.

 

Свої прогнози науковець підтверджує тим, що створення ембріонів з ДНК – один із найнадійніших способів позбавити майбутню дитину від генетичних захворювань, які передаються спадково.

 

За його словами, батьки зможуть рятувати дітей від ракових генів, схильностей до Альцгеймера, і навіть вибиратимуть колір волосся і очей та впливатимуть на рівень розумових здібностей.

 

Водночас, це не означає, що люди зможуть "запрограмувати ідеальну дитину".

 

"Я не думаю, що цей спосіб дозволить передбачити, що певний ембріон отримає високий бал на іспиті після закінчення навчання у школі. Швидше за все, він з імовірністю в 60% потрапить в першу десятку найкращих учнів. Ось такого досягти цілком реально", – вважає Грілі.


Кількість переглядів - 5661
07.07.2017 10:17
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги