22-річна вчена придумала корисне пиво

 

 

Пиво може бути корисним, впевнена студентка наукового факультету Національного університету Сінгапуру, яка винайшла новий вид кислого пива, багатого пробіотиками, здатного нейтралізувати токсини і віруси, а також підтримати імунну систему.

 

Про це пише The Straits Times.

 

За даними видання, ідея створити такий алкогольний напій прийшла 22-річній четвертокурсниці АлсінімЧан, яка звернула увагу на той факт, що більшість пробіотичних напоїв є молочними продуктами. У зв'язку з чим люди з непереносимістю лактози або алергією на білки можуть уникати їхнього вживання.

 

Дівчина визнає, що додавання пробіотиків в пиво досить "складний трюк", оскільки в цьому напої містяться хмелеві кислоти, що заважають виживанню і зростанню корисних бактерій. Чан проводила експерименти з п'ятьма видами пробіотичних штамів і домоглася успіху з Lactobacillus paracasei.

 

У фінальному варіанті в "корисному пиві" буде мільярд пробіотиків на 100 мілілітрів, а вміст алкоголю складе 3,5%. Процес варіння даного сорту займає близько місяця.

 

Чан і професор Лю Шао Цюань, який курирує її, збираються запатентувати винахід. Відзначається, що японська компанія (її назва не розкривається) вже висловила зацікавленість в продукті.

 

segodnya.ua

 


Кількість переглядів - 5347
30.06.2017 18:15
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги