Шість простих правил, щоб пережити спеку

 

 

Спекотна погода має і свої проблеми, зокрема, в місті, де брак свіжого повітря відчувається з більшою силою. Як пережити гарячі дні – читайте далі.

 

Уникайте перегрівання на сонці

На відпочинку під сонцем можна перебувати зранку до 11-ї години і після 16-ї. Засмагати треба поступово збільшуючи час перебування на пляжі, пише портал "Живи активно".

Якщо ви таки отримали сонячні опіки, то у жодному разі не можна користуватися жирними кремами чи оліями – вони не дають шкірі дихати і навіть можуть погіршити ситуацію.

Для прогулянки обирайте натуральний світлий одяг, бажано одягати головний убір. Це допоможе уникнути сонячного чи теплового удару.

 

Багато пийте

Людина вагою 60 кг має впродовж доби випивати до 2,5 літрів рідини. Водночас соки і газована вода теж враховуються. Але соки краще пити розведеними.

Якщо у вас виникає відчуття спраги, це означає, що організм уже відчуває дефіцит рідини. Тож пити треба невеликими ковтками, але дуже часто.

 

Уникайте перепадів температури

Різниця між температурою повітря на вулиці та у приміщенні не повинна перевищувати 10° С.

Напої також не бажано вживати дуже холодними.

 

Не пийте алкоголь у спеку

Алкогольні напої стимулюють роботу серцево-судинної системи, а це негативно відбивається на концентрації уваги та загальному самопочутті.

Пиво та інші слабоалкогольні напої теж не рекомендовані у гарячі дні.


Кількість переглядів - 5244
30.06.2017 14:31
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги