7 продуктів харчування, що мають найкращий вплив на чоловічу силу

 

 

В наші дні значно підвищився відсоток схильності до гормональних та серцево-судинних захворювань.

 

Як результат, різко збільшились і проблеми з ерекцією. Замість того, щоб вживати такі ліки як віагра, для початку варто переглянути власний раціон. Є велика кількість продуктів харчування, що впливають на ерекцію.

 

У даній статті я можу ознайомити вас з 7 науково обгрунтованими продуктами харчування, які природньо допоможуть вам подолати еректильну дисфункцію та повернути чоловічу силу.

 

  1. Часник

Доведено, що часник може значно підвищити рівень тестостерону, який, як відомо, є гормоном ерекції та лібідо. Також часник проявляє виражену протизапальну та гіпотензивну дію. Цікавим є той факт, то часник сприяє підвищенню рівня оксиду азоту в організмі. Дана сполука має пряме відношення до покращення кровообігу в статевих органах і відповідно, до підвищення ерекції.

 

  1. Цитрусові

Саме цитрусові насичують організм вітаміном С, що позитивно впливає на стан судин, внаслідок чого відмічається зниження артеріального тиску , а також підвищення приливу крові до статевих органів. Цитрусові – джерело кверцетину, який підвищує рівень оксиду азоту, про який описано вище.

 

  1. Буряк

Буряк – це суперпродукт по вмісту природніх нітратів. Чим більше ви споживаєте їжу, багату натуральними нітратами, тим більше оксиду азоту виділяється в кровотік. Тому буряк є одним з найкращих продуктів для посилення ерекції.

 

  1. Чорниці

Ці ягоди є неймовірно корисними для покращення ерекції. Їх антиоксидантний ефект просто вражає. Чорниці містять у величезній кількості феноли та флавоноїди, ресвератол, вітамін С. Тому не дивно, що вживання чорниць призводить до зниження артеріального тиску, покращання стану судин, приводить в норму скорочувальний апарат судин.

 

  1. Зелень

Всім відомі шпинат, листя салату, петрушка також містять у собі велику кількість природніх нітратів, які під дією кишкових бактерій перетворюються на оксид азоту. Як відомо, саме оксид азоту посилює кровотік в статевих органах під час статевого збудження.

 

  1. Гранат

Гранат – один із найкращих фруктів для посилення ерекції і підвищення рівня тестостерону. Це так звана «природня віагра» - з м’якою і тривалою дією. Гранат – чудовий фрукт для нормалізації гормонального здоров’я та посилення кровообігу. Науково доведено, що щоденне вживання гранатового соку знижує рівень ЛПНГ-холестерину і покращує його виведення, підвищує рівень клітин, що відповідають за нормальний стан артеріальної стінки., підвищує рівень азоту, що в свою чергу знижує рівень артеріального тиску.

Дослідження показали, що систематичне вживання гранатового соку підвищує рівень тестостерону на 24%.

 

  1. Гарбузове насіння

Даний продукт насправді є рекордсменом за вмістом мікроелементів, найбільш корисних для чоловічого здоров’я – цинку та магнію. Дані елементи є необхідними для синтезу чоловічих статевих гормонів, особливо для тестостерону. Насіння гарбуза є природнім джерелом полі ненасичених жирних кислот, які в свою чергу пов’язані з синтезом простагландинів – гормоноподібних речовин (відіграють ключову роль у статевому збудженні, та покращенні ерекції).

 

І головне – при виникненні проблем не варто впадати в паніку, треба тільки пам’ятати, що фактично кожне захворювання є виліковним при своєчасному зверненні до спеціаліста. У підсумку хочу побажати вам завжди бути на висоті і приємно дивувати кохану у сексуальному житті.

 

Руслан Гімон

лікар уролог, андролог сексопатолог

МЦ «Оксфорд Медікал»

вул. Василіянок, 1

(050) 3 777 299; (067) 3 777 299


Кількість переглядів - 5183
26.06.2017 10:52
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги