Івано-Франківськ та Дніпропетровськ атакують НЛО

Околиці Івано-Франківська та Передкарпаття часто відвідують НЛО. Ще одне відвідання НЛО сталося на початку минулого тижня. Про нього нам повідомив постійний читач «Фіртки» Микола Г. Він зателефонував нам, перебуваючи в дачному масиві поблизу села Марківці. За його словами в Південно-Східному напрямку від нього вже хвилин десять висіла в нічному небі яскраво-жовта куля, що мала зверху та знизу червоні та сині вогники. Спочатку очевидець подумав, що це літак, оскільки об’єкт плавно летів горизонтально над землею. Проте, коли він наблизився, то раптом завис в повітрі хвилин на десять.

Ми попросили спробувати сфотографувати НЛО. В Миколи Г. був з собою цифровий фотоапарат, який мав і функцію відеознімання. Очевидець НЛО спробував максимально наблизити об’єкт ZOOM-ом фотооб'єктиву, проте, НЛО було надто мале і на фоні зоряного неба на екрані фотоапарата його було неможливо розгледіти.

НЛО ще близько 20 хвилин робило плавні хаотичні рухи в нічному небі, а потім швидко піднялося вверх і щезло. Загалом об’єкт «провисів» в небі над Марківцями близько 40 хвилин.

 

Дніпропетровські уфологи також відзначають, що городяни стали частіше помічати непізнані літаючі об'єкти (НЛО) на території області. Щоб зібрати інформацію у свідків небесних піруетів літаючих тарілок, скоро навіть створять центр уфології на базі планетарію.


Щоправда, за словами уфолога Олександра Ковальова, збільшення кількості сигналів від людей не означає, що Дніпропетровськ став більше притягати позаземних гостей. "Просто через те, що про НЛО багато говорять у ЗМІ, люди частіше дивляться на небо і дійсно щось там бачать. Місяць тому в мене не було жодного дзвінка, а вже з початку листопада я поспілкувався з п'ятьма свідками НЛО. Всього ж по області за півтора року я знайшов 20 чоловік, які бачили щось і не побоялися про це розповісти ", - зазначив фахівець.


Цікаво, що деякі люди самі просто притягують до себе незрозуміле. За словами дніпропетровця Івана Панова, він нібито за останні 10 років п'ять разів бачив НЛО. "У 2003-му році я 10 хвилин спостерігав над Кайдацького мосту незрозумілу кулю, що змінювала колір з помаранчевого на жовтий і назад. А нещодавно над заводом Петровського я бачив дві червоні летятючі кулі. Вони політали над заводом, а потім попрямували в бік житлового масиву Західний. Причому було дуже вітряно, і китайські ліхтарики (іноді їх приймають за НЛО), про які я було подумав, просто не змогли б горіти при тій погоді ", - поділився спостереженнями Іван, пише Сегодня.
Уфолог Олександр Ковальов теж не раз був свідком непізнаного, а в травні встиг навіть сфотографувати побачене на камеру мобілки. "Я бачив над проспектом Кірова два червоних об'єкта, які здійснювали хаотичні рухи в небі. А трохи пізніше я дізнався, що в той же вечір подібне спостерігали на житловим масивом Перемога", - розповів він.


За словами психолога Олександра Ісаєва, якщо людина часто бачить НЛО, це викликає підозри. "Але кожен випадок треба вивчати окремо. Якщо людина стверджує, що вона щось бачила, але при цьому ставиться до побаченого спокійно, то все нормально. Але якщо людину це лякає, турбує, то тут уже не обійтися без допомоги психолога. У будь-якому випадку, якщо ви стали свідком чогось непізнаного, обов'язково потрібно виговоритися близькому, який вас зрозуміє і не навішає ярлика "псих". Виговорившись, людина зможе зняти психологічну напругу ", - радить Олександр Ісаєв.


Кількість переглядів - 5394
19.11.2010 23:05
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
яяя | 26.11.2010 18:11напевно фотопльонка засвітилася... аномалія ж. V@MPIR | 22.11.2010 13:17де фото???

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ