Внутрішньо-маткова контрацепція: всі «за» і «проти»

 

 

Раніше слово «контрацепція» було для більшості людей чимось новим і невідомим. Проте наука не стоїть на місці і на даний момент ми маємо широкий вибір контрацепції: від знайомих нам презервативів до більш сучасних і складних методів.

 

Наразі великої популярності набув один із найновітніших методів – використання внутрішньо-маткової спіралі (ВМС).

 

Внутрішньо-маткова спіраль буває двох видів – металовмісні і ті, які містять в собі гормон. Кожна з них має свої переваги і кожен жіночий організм сприймає їх по-різному. Тому питання вибору внутрішньо-маткової контрацепції варто узгоджувати з вашим гінекологом.

 

Переваги ВМС

Ефективність внутрішньо-маткової спіралі, як засобу контрацепції є дуже високою. За статистикою, ймовірність настання вагітності становить буквально від 2 до 4 відсотків.

 

Показання до введення ВМС

- непереносимість інших видів контрацепції (алергічна реакція на латекс, гормональна оральна контрацепція);

- наявність постійного статевого партнера;

- відсутність інфекційних захворювань статевих органів;

 

Особливості введення і користування спіраллю

Варто пам’ятати, що внутрішньо-маткову спіраль може ввести тільки лікар і абсолютно протипоказано введення спіралі самостійно в домашніх умовах. Також перед введенням ВМС варто здати ряд аналізів, щоб виключити інфекційні захворювання статевих органів. Тому, при виявленні певних проблем пацієнтка разом з лікарем проводять курс лікування, і коли більше нема протипоказань, тоді власне і проводиться введення спіралі. Процедура проводиться на 2-3 день менструального циклу, протягом 10 хвилин.

 

На форумах досить поширеним питанням є те, чи не викликає спіраль дискомфорт при статевому акті. Можна сказати, що в нормі ані жінка, ані чоловік не повинні відчувати наявності спіралі, якщо, звісно спіраль введена правильно.

 

Вікторія Деба

лікар-гінеколог МЦ «Оксфорд Медікал»

вул. Василіянок, 1

(050) 3 777 299; (067) 3 777 299


Кількість переглядів - 5215
23.06.2017 11:10
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги