ТОП-10 найкращих безкоштовних додатків для подорожей

 

 

Літо – чудова пора для бюджетних подорожей, особливо з настанням безвізу та відкритими кордонами для українців. Спокуса кудись поїхати занадто сильна, аби перед нею встояти.

 

Зараз для мандрівників існує просто безліч додатків (корисних і не дуже) для подорожей. Не обов’язково звертатись до туристичних агентств, адже спланувати поїздку власноруч можна за допомогою мобільного телефону, пише Bit.ua

 

Про найкорисніші безкоштовні додатки розповімо вам далі.

 

Skyscanner

В додатку зібрана одна із набільших колекцій баз авіакомпаній і сайтів-посередників. Окрім перельотів там можна шукати готелі чи машину на прокат.

У програмі можна усі пошуки підлаштувати під себе, а вона вже автоматично обере усі варіанти, які вам підходять. Також можна налаштувати для себе оповіщення про ціни на обрані маршрути, щоб не пропустити найвигідніший варіант.

Скачати

 

Jetradar

Це ще один зручний сервіс для пошуку авіаквитків, де можна знайти вигідні пропозиції і дешеві перельоти лоукостом. Єдина проблем, що додаток при виборі рейсу автоматично перенаправляє на сайт агентства-посередника, який пропонує таку ціну. Тож краще використовувати програму для моніторингу цін і орієнтовної вартості, а купувати квитки безпосередньо на сайтах авіакомпаній.

 

Busradar

Це чудовий додаток для пошуку автобусів, що курсують Європою. Зручний і швидкий пошук з сортуванням за ціною, з пересадкою і без, з варіантами, що включають проїзд BlaBlaCar, авіапереліт і не тільки. Можна фільтрувати результати за ціною, часом і іншими параметрами, виводити першими найвигідніші варіанти тощо.

Скачати: iOS, Android

 

Goeuro

Сервіс, який поєднує у собі всі можливі варіанти пересування по Європі між містами і країнами – поїзди, автобуси і літаки. Вираховує не тільки найдешевші і найшвидші варіанти окремо, але і найкращі по співвідношенню "ціна-тривалість-час відправлення".

Скачати: iOS, Android

 

Airbnb

Один із найвідоміших сервісів для бронювання житла в іншій країні. Там легко можна знайти і велику квартиру на компанію, і бюджетну кімнатку на одного.

Скачати: iOS, Android

 

Foursquare

Цей додаток допомагає знайти цікаві заклади поблизу вас в будь-якй точці світу. Користувачі залишають під кожним із них свої відгуки, тож ви точно можете визначити, куди йти варто, а куди – ні.

Скачати: iOS, Android

 

Couchsurfing

Цей додаток допомагає зекономити на житлі. Він знаходить людей у будь-якій країні, які готові безкоштовно впустити вас переночувати. Головна умова – ви повинні бути готовими надати нічліг в своїй квартирі тому, у кого будете жити самі.

Скачати: iOS, Android

 

Dayuse

Програма дозволяє знайти кімнату в готелі із суттєвою знижкою на кілька годин. Чудовий варіант, якщо у вас залишається півдня до відправлення і витрачатись на номер у готелі витрачатись не хочеться. За кілька годин можна прийняти душ чи подрімати.

Скачати: iOS, Android

 

Hostelworld

У базі додатку 33 тисячі хостелів і готелів з хорошими цінами по всьому світу. Користувачі сервісу залишають свої оцінки під кожним закладом і на фоні рейтингу можна обирати собі житло.

Бронювати та скасовувати бронь можна з телефону, процедура легка і швидка: можна не вводити номер вручну, а просто просканувати банківську карту телефоном. Ніяких додаткових комісій за це не беруть.

 

Скачати: iOS, Android

 

Google Trips

Сервіс зберігає дані про ваш переліт і проживання і накидає для вас гід, який ви можете коригувати самостійно. Всередину можна також поміщати власний список місць, які хочете відвідати, створювати свій план і розпорядок дня, планувати маршрут. А Google в свою чергу складе список закладів, відповідно до ваши[ вподобань з попередніх поїздок.


22.06.2017 3108 0
Коментарі (0)

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

608
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1792 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1103 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

531
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6878 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11334 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

309

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1045

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1092

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1085
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

254
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1057
12.03.2024

Популярний дієтолог Майкл Мослі назвав п'ять груп продуктів, які варто включити до свого раціону для схуднення.

824
26.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

710
25.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

648
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2920
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4417
25.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18415
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

284
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

331
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

641
12.03.2024

Президент Володимир Зеленський 7 березня погодив кандидатуру ексголовнокомандувача Збройних Сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.   

743