Без черг: незабаром іванофранківці зможуть записатись на прийом до лікаря через інтернет

 

 

В Івано-Франківську презентували запровадження електронної системи​ "Medics" в поліклініках Івано-Франківська та долучення міста до медичної реформи.

 

Сервіс "Medics" дозволяє записатися на прийом онлайн, зберігати результати обстеження у електронній картці пацієнта, оцінювати лікаря, залишати відгуки про нього, використовувати електронний рецепт в режимі онлайн, інформує Фіртка.

 

Це позбавляє потенційних клієнтів від необхідності стояти в чергах та витрачати власний час. Крім того, це дозволить значно зекономити час на сидінні під кабінетами.

 

Також система може надсилати на мобільний телефон різноманітні нагадування.

 

В середньому передбачено оплату 230 грн. в рік на одного пацієнта. Кожен лікар може брати необмежену кількість пацієнтів.

 

За словами засновників Medics Олександра Русіна та Галини Василевської, на минулому тижні був підписаний меморандум з адміністрацією міста щодо запровадження системи в усіх медичних закладах міста.

 

Платформа вже успішно працює в більш ніж 30-и медичних закладах Хмельницького та запроваджується в інших містах України. "Medics" є офіційним партнером МОЗ в процесі запровадження e-health в Україні.


Кількість переглядів - 5814
21.06.2017 15:38
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги